Grupės „Iron Maiden“ vokalistas ėmėsi lėktuvų remonto verslo

„Iron Maiden“ vokalistas Bruce'as Dickinsonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-05-04 13:47
Grupės „Iron Maiden“ solistas Bruce‘as Dickinsonas Didžiojoje Britanijoje, Velse, atidarys orlaivių remonto ir techninio aptarnavimo įmonę.

Kaip pranešė WalesOnline.co.uk, B.Dickinsono kompanija „Cardiff Aviation“ jau susitarė su Velso valdžia dėl 12,2 tūkst. kvadratinių metrų angaro nuomos. Patalpas dirbtuvėms 53-ejų muzikantas ir lėktuvų pilotas rado Velso pietuose esančiame miestelyje Sankt Etane, Glamorgano slėnyje.

Naujojoje B.Dickinsono bendrovėje dirbs apie 1,5 tūkst. žmonių, kompanija versis lėktuvų remontu ir aptarnavimu, priims net tokius didelius orlaivius kaip Boeing 767 ir Airbus A320.

„The Financial Times“ rašo, kad be B.Dickinsono „Cardiff Aviation“ valdo dar du verslininkai, tačiau jų pavardės nėra paviešintos. Bendros investicijos į šį projektą vertinamos 30 mln. svarų sterlingų (apie 127,5 mln. Lt).

„Iron Maiden“ vokalistas leidiniui pasakojo, kad apie 80 proc. lėktuvų, kuriuos taisys ir aptarnaus jo įmonė, iki šiol buvo remontuojami už Didžiosios Britanijos ribų.

B.Dickinsonas yra kvalifikuotas civilinės aviacijos lakūnas, 53-ejų vyras per 15 metų dirbo kompanijoje „Astraeus Airlines“. Grupės „Iron Maiden“ 2008-ųjų koncertinio turo „Somewhere Back In Time“ metu, jis pilotavo „Ed Force One“ pavadintą lėktuvą, kuriuo keliavo visa muzikantų grupė ir įranga.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai