Grupės GIN’GAS lyderis Remigijus Ruokis pasiūlė Arvydui Vilčinskui santykius išsiaiškinti bokso ringe

Žmonės.lt fotomontažas / „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-30 16:50
Vakar įvyko TV projekto „Muzikinės kovos”, kurį jau nuo spalio matysite per Lietuvos Ryto TV, pristatymas ir ištraukti burtai. Naujajame muzikiniame šou, kurį ves dainininkas Deivis ir laidų vedėja Marija Silickaja, susirungs daugiau nei 30 žinomiausių Lietuvos grupių bei atlikėjų. Projekto prodiuseris Andrius Urbanavičius teigia, kad tai daugiausiai muzikinių grupių per visą Lietuvos TV istoriją subursiantis muzikinis projektas, kuris prie TV ekranų tikrai sukvies visus lietuviškos muzikos gerbėjus.

Pristatymas įvyko Poilsio ir Pramogų Parke Anupriškėse, į kurį susirinko visi projekte dalyvausiantys atlikėjai ir grupės. Buvo traukiami būsimų dalyvių burtai, kurie ir nulėmė pirmojo etapo kovas. Burtų rezultatai tikrai netikėti ir pilni staigmenų – paaiškėjus, kad Arvydas Vilčinskas kovos su grupe Gin’Gas, grupės lyderis Remigijus Ruokis juokais bandė įbauginti A.Vilčinską, kviesdamas jį į kovą bokso ringe. Labai įdomūs ir kitų kovų duetai – reperis IronVytas susirungs su merginų grupe „Queens of Roses”, ansamblis „Sadūnai“ su dainininke Julija Jegorova, grupė „16 Hz“ su grupe „Vairas“, naujai susikūrusi grupė „Žiogas ir Kupstas“ metė iššūkį Livetai ir Petrui Kazlauskams. Visus šiuos ir kitus netikėtus bei labai skirtingus duetus pamatysite jau pirmajame muzikinių kovų etape.

Unikalaus muzikinio šou pristatymo metu taip pat netrūko iššūkių – naujoji projekto vedėja Marija Silickaja metė muzikinį iššūkį muzikinio projekto vedėjui Deiviui. Deivis garbingai iššūkį priėmė, o šiai muzikinei dvikovai teisėjavo muzikos apžvalgininkas bei būsimas „Muzikinių kovų“ objektyvumo sergėtojas Ramūnas Zilnys. Buvo pripažintos lygiosios, bet Ramūnas leido Deiviui suprasti, kad jam labai pasisekė, kad Marija šioje laidoje yra ne jo priešininkė, o partnerė.

Projekto „Muzikinės kovos“ pirmųjų trijų vietų laimėtojų lauks tikrai vertingi prizai – didelės apimties reklaminiai paketai, o viso projekto metu dalyviai taip pat bus džiuginami prizais bei netikėtomis staigmenomis.

TV projekto muzikinės kovos startas – jau labai greitai! Per Lietuvos Ryto Televiziją jau nuo spalio pirmojo penktadienio! Stebėkite mylimiausių grupių kovas kiekvieną penktadienio vakarą 20:30 val.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai