Grupės „el Fuego“ narys Paulius Bagdanavičiaus su žmona Lina susilaukė antrojo vaikelio

Paulius Bagdanavičius su žmona Lina ir dukrele Paulina / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-11 10:22
Vaikinų grupės „el Fuego“ narys Paulius Bagdanavičius kartu su žmona Lina gyvena ypač džiugiomis nuotaikomis – pora susilaukė antrosios atžalos.

Laimingai porai gimė mergaitė. Tai jau antroji Pauliaus ir Linos atžala. Pasak Linos, sesutės labai laukė ir jų pirmagimė, ketverių Paulina. 

„Nuo pat pradžių dukrai pasakėme ir pratinome prie minties, kad tuoj bus dar viena maža mergytė, jos sesytė. Paulina viso nėštumo metu vis glostydavo, kutendavo ir kalbindavo pilvelį. Be to, visiems gyrėsi, kad turės leliuką,“  – Žmonės.lt pasakojo L. Bagdanavičienė. 

Nors tai ne pirmasis vaikutis jų namuose, Lina tikino, kad su jauduliu laukia užgulsiančių rūpesčių.

„Žinoma, pradžioje bus keista – viskas apsivers aukštyn kojomis. Pasikeis ir mūsų rutina bei nusistovėję įpročiai. Labai smagu, kad tokie rūpėstėliai tuoj prasidės. Vis dar nesitiki, kad tuoj būsime keturiese,“ – paskutinėmis nėštumo dienomis tikino Lina. 

Paulius ir Lina Bagdanavičiai apie antrojo vaikelio laukimą išradingai pranešė ir savo tėvams. 

Dukra Paulina / Asmeninio archyvo nuotr.
Dukra Paulina / Asmeninio archyvo nuotr.

„Paleidome Pauliną lakstyti su šiais marškinėliais nieko jiems nesakę ir laukėme kada pastebės bei kokios bus reakcijos. Buvo labai smagu matyti jų visų nustebusius ir dziaugsmingus veidus,“ – pasakojo moteris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai