Grupės DAR atlikėjui Algirdui Grudinskiui-Grūdui ir žmonai Justinai gimė dvynukai

Algirdas Grudinskis-Grūdas ir Justina Barkauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-11 13:59
Dainininko Algirdo Grudinskio-Grūdo šeimoje (31) džiugios naujienos: žmona Justina Grudinskienė (27) pagimdė dvynukus, praneša Žmonės.lt.

„Gimė du vyrai. Naujos emocijos, labai džiaugiamės. Jau pasiilgom namų, savo aplinkos. Šiandien grįžtam iš ligoninės, tai bus dar daugiau potyrių“, – Žmonės.lt prisipažino A.Grudinskis-Grūdas.

Šeima pagausėjimo sulaukė liepos 1-ąją.

Tėvu tapęs grupės DAR atlikėjas sakė, kad viskas praėjo sklandžiai: „Mažyliai gimė keliomis dienomis anksčiau nei planuota, bet viskas labai gerai. Mama jaučiasi puikiai: savijauta gera, šypsosi.“

Vardus laimingi tėvai taip pat jau išrinko, tačiau sako iš pradžių nežinoję, kurį vardą, kuriam sūnui duos.

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.

„Berniukus pavadinome Miku ir Pijumi. Vardus buvome išrinkę jau seniau, bet kuris kuriam klius, nežinojome. Kai pasirodė ant svieto, iškart prilipo vienam vienas vardas, kitam – kitas“, – juokėsi A.Grūdinskis.

Su vienu vaiku naujiems tėvams sunku susitvarkyti, o kaip su dviem?

„Vaikai pakankamai ramūs, bet rūpesčių tikrai bus. Jau dabar jų yra marios. Šiaip sunku pasakyti, nežinome, nei ką reiškia turėti vieną, nei du vaikus. Viskas labai nauja. Manau, kad prie abiejų priprasim ir tiesiog nebebus jokio skirtumo, ar yra du, ar vienas. Turim du džiaugsmus ir augsim“, – šypsosi Algirdas.

Ar atskiria sūnus? „Tikrai taip. Jie labai skirtingi. Nors visi sako, kad jie panašūs, bet mums – jie labai skiriasi. Vienas į mamą panašus, kitas – į tėtį.“

Tai nėra nei mamai, nei tėčiui nuoskaudos, kad vaikai į kažkurį nepanašūs... „Tikrai ne. Vienas yra tėčio, kitas – mamytės“, – Žmonės.lt šypsojosi A.Grūdinskis.

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Algirdas Grudinskis-Grūdas ir Justina Barkauskaitė susituokė 2014 metais.

Pora susižadėjo 2013-ųjų vasarą, iki tol draugavo kiek daugiau nei metus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai