Grupės „ba.“ lyderis Benas Aleksandravičius pristato naują vaizdo klipą: už kadro neliko nieko

Benas Aleksandravičius („ba.“)/„Sapiens Music“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Sapiens Music“ gegužės 3-ąją pristato naują vaizdo klipą. Režisieriaus Sauliaus Baradinsko kurtos medžiagos centre – atlikėjas Benas Aleksandravičius.

„ba.“ muzikos grupės siela įsiamžino video, skirtame kūriniui „Ramunė PT.1“.

„Sapiens Music“ projekte Lietuvos atlikėjai filmuojasi iš labai arti, be kaukių ir dažniausiai – neįprastu kampu. Projekto iniciatorius Saulius Baradinskas sako, jog kūrėjai tiesiog pasirodo be jiems įprastos atributikos, įvaizdžio.

Benas Aleksandravičius („ba.“)/ „Sapiens Music“ nuotr.

Daugumai tinka mėgstama šių dienų hipsterių frazė „išeiti iš komforto zonos“. Jeigu praėjusią savaitę dainininkė Erica Jennings dainuodama nusivalė grimą, tai „ba.“ grupės lyderis Benas – iš rankų paleido gitarą ir prieš kameras užsirūkė. 

„Su Benu susipažinome, kai šis buvo dar vaikas. Kartu su juo važinėdavomės riedlentėmis Vilniaus „skate“ parkuose, dalijomės ateities ir karjeros vizijomis. Man buvo džiugu stebėti, kaip jis tobulėjo ir jo kuriama muzika augo. Į bendrą projektą su „Sapiens Music“ Benas kibo entuziastingai. Buvo be galo paprasta dirbti kartu, todėl tikiuosi, rezultatą įvertins visi „ba.“ gerbėjai“, – pasakoja S. Baradinskas. 

Benas Aleksandravičius („ba.“)/ „Sapiens Music“ nuotr.

Anot režisieriaus, viską nufilmuoti pavyko per porą valandų, todėl už kadro beveik nieko neliko. Viskas – žiūrovui. Nesuvaidintos Beno žvilgsnyje matomos emocijos, gyvas vokalas ir klipo pabaigoje paliekama prasminga žinutė.

Primename, jog Sauliaus Baradinsko gyvos muzikos tęstinis projektas „Sapiens Music“, kuriame kiekvienas atlikejas atlieka gyvai savo muziką ir palieka po savęs žinutę, vyks visus metus, todėl kūrėjas su  komanda planuoja pristatyti dar 54 video.

„ba.“ vaizdo klipo filmavimas (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau