Grupės „alt-J“ koncertas Vilniuje: desertas akims ir ausims

„alt-J“ koncertas Vilniuje / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-06 22:34
Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“, antradienio vakarą pasirodymą surengė „Mercury“ prizo laimėtojai, alternatyvios popmuzikos žvaigždės – britai „alt-J“. Grupę „apšildė“ perspektyvi alternatyvaus roko atlikėja britė Marika Hackman.

Kaip yra prisipažinęs „alt-J“ gitaristas ir vokalistas Joe Newmanas: „Mes tiesiog nelabai žinom, kaip reikia parašyti popdainą. Todėl mūsų muzika tokia keista.“ Folktronika, mokslinės fantastikos filmų muzika, moksliukų seksualinės fantazijos, gitaros, kompiuterio ir „Playboy“ žurnalo susitikimas – visa tai apie šios grupės kūrybą.

O G. Ungeris-Hamiltonas teigė, kad jų kūryba – „tai lydinys iš visko, ką mėgstame, bet labiausiai iš džiaugsmo, kurį patiriame grodami kartu“.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Visi pagrindiniai naujojo albumo „Relaxer” singlai „3WW”, „In Cold Blood”, „Deadcrush” ir „Pleader”, kaip ir kitos žinomos dainos, buvo įtraukti į grupės programą Vilniuje.

Taigi gausiai koncertų salėje susirinkusi minia galėjo ne tik mėgautis muzika, bet ir pati dainuoti.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Ne mažiau futuristinis, nei muzika, buvo ir grupės scenos dizainas bei apšvietimas. Šviesų spektaklis, kurį matė į koncertą atėję melomanai, buvo įvertintas tarptautinės muzikos industrijos profesionalų apdovanojimuose „Knight of Illumination“. Su kiekviena nata šviesa pulsavo, kilo ir krito ir taip gyveno savarankišką gyvenimą.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Koncertą organizavo muzikos agentūra „8 Days A Week“. Grupė „alt-J“ Lietuvoje pasirodė pirmąkart.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai