Grupės „Agentūra“ narė Gintarė Dugnaitė Lietuvos lengvojo kultūrizmo čempionate užėmė 1-ąją vietą

Gintarė Dugnaitė / Laurent Benua nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-07 11:07
Lietuvos nacionaliniame fitneso (lengvojo kultūrizmo) čempionate grupės „Agentūra“ narė Gintarė Dugnaitė užėmė 1-ąją vietą modelinio fitneso kategorijoje. Maža to, ir kitoje – aerobinio fitneso – kategorijoje dainininkė buvo labai arti pagrindinio prizo, tačiau liko antra.

„Atvirai pasakius, esu labai patenkinta šiais rezultatais. Tačiau nežadu sustoti ir intensyviai ruošiuosi gegužės 25 dieną vyksiančiam Europos čempionatui, nes noriu garbingai pasirodyti ir jo metu,“ – teigė Gintarė.

Gintare, jūsų laimėjimas Lietuvos nacionaliniame fitneso čempionate buvo kaip perkūnas iš giedro dangaus – tyliai, visai nesiafišuodama jam pasiruošėte ir nuskynėte net du garbingus prizus. Turbūt iš dainininkės to niekas nesitikėjo?

Nuo mažens buvau užsispyrusi ir visada siekiau užsibrėžtų tikslų. Man patinka iššūkiai, kuriuos įveikdama jaučiuosi stipri. Tačiau labai reklamuotis niekada nesistengiu, kažkodėl esu kukli. Galiu girtis pasiekimais, o ne švaistytis pažadais. Dabar nugalėjau fitneso čempionate, bet tikiuosi, kad ir mano muzikinė veikla duos gražių rezultatų – mes patyliukais dirbame ir tikrai „iššausime“.

Ko galime tikėtis iš jūsų artimiausiu metu?

Na, visų pirma ieškokite naujausio žurnalo „Playboy“ numerio, kuriame bus išspausdinta grupės „Agentūra“ fotosesija. O gegužės 25-ąją manęs laukia jėgų išbandymas Europos fitneso čempionate. Tikiuosi, kad ir jo metu mane lydės sėkmė.

Sakykite, ar sportuojate viena, ar su profesionalų priežiūra?

Mane treniruoja asmeninis treneris. Ir kaip rodo rezultatai, mums visai neblogai sekasi. Tiesa, tenka griežtai kontroliuoti mitybą ir laikytis režimo, bet tai man naudinga tiek sportuojant, tiek vykdant muzikinę veiklą.

Turbūt toks gyvenimo būdas reikalauja didelių valios pastangų? Tik darbas ir jokio malonumo?

Esu normalus žmogus, kuris taip pat turi silpnybių. Ypač – pavalgyti. Todėl leidžiu sau ir pasilepinti, bet galvoju, ką darau – juk treneris žino mano organizmo reakcijas ir yra išanalizavęs kūno reakcijas į tam tikrą maistą. Tad kažkokios protingos ribos egzistuoja.

Pastaruoju metu Lietuvos scenos žvaigždės vis dažniau šturmuoja aukštumas fitneso varžybose. Ką jūs galvojate apie netikėtą konkurenciją šioje, su muzikos verslu visai nesusijusioje, srityje?

Šou verslo atstovams apskritai labiau nei kitiems yra svarbi gera išvaizda ir grožis. Todėl jie vis dažniau propaguoja sveiką gyvenseną, pradeda rimčiau sportuoti. Aš labai sveikinu tokį požiūrį, kuris man tikrai mielesnis, nei bandymai išlaikyti formas su plastikos chirurgų pagalba. Taip jau sutapo, kad fitnesas sudomino ne mane vieną, bet ir kitas dainininkes. Bet nuo to tik geriau šiai sporto šakai. Reikia konstatuoti faktą, kad mes dažniausiai dalyvaujame skirtingose varžybose, kurias rengia skirtingos federacijos, todėl tiesioginės konkurencijos dar nepajutau. Bet galiu tik pasidžiaugti gerais rezultatais – tiek savo, tiek kitų.

„Muzikos žinių“ informacija

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai