Grupės „2 Donatai“ nario Karolio Akulavičiaus sūnui – penkeri: šventę planavosi pats

Karolio Akulavičiaus sūnaus gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-12-03 11:31
„Iki šiol Rojaus gimtadienius švęsdavome namuose. Pirmuosius trejus metus sūnui savoje aplinkoje buvo jaukiau, o pernai šventės planus sujaukė karantinas. Bet pirmąjį jubiliejų jau paminėjome ypatingai“, – pasakoja dainininkas, grupės „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius.

Berniukas itin aktyviai įsitraukė į gimtadienio planavimą – mamai ir tėčiui nebereikėjo sukti galvos, kokius draugus pakviesti, kokį tortą rinkti, ką per gimtadienį nuveikti. Šį gimtadienį kūrė pats Rojus.

„Kartu gaminome kvietimus į gimimo dieną. Pirmąjį kartą jau pats Rojus išsirinko ne tik vaišes, bet ir veiklas. Būtent jis nusprendė pramogauti studijoje „Kuria vaikai“, kur gamino butaforinį tortą, eksperimentavo mokslo laboratorijoje, tapė ant drobės ir dūko muilo putų mūšyje“, – pasakoja K.Akulavičius, kartu su žmona Ingrida auginantis du vaikučius – penkių Rojų ir dvejų Karlotą.

Karolio Akulavičiaus sūnaus gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.
Karolio Akulavičiaus sūnaus gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.

Po studijos sukaktuvininkas savo svečius pakvietė į batutų parką, kuriame pramogavo visi – ir mažiausi, ir didžiausi.

„Viena svajonė liko neišpildyta… Rojus per gimtadienį norėjo paskraidyti lėktuvu. Jis neturi jokios baimės ir nuo 3 metų kyla į orą tik su pilotu! Bet šį sykį dėl oro sąlygų to nepavyko padaryti. Tad lauksime geresnių orų ir būtinai pakilsime į dangų!“, – patikina laimingas tėtis.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai