Grupės „2 Donatai“ lyderis: „Suvirintojo profesija romantiškesnė už dainininko“

„2 Donatai“ pasirodymo akimirkos / "Lietuvos ryto televizijos" nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-16 14:46
Jau šį penktadienį „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje bus ypač karšta, nes pečius muzikinėje dvikovoje surems ne iš kelmo spirti vyrai – grupė „2 Donatai“ ir romantiškasis Anatolijus su tikru garsu ir gyva grupe.

Filmuojant laidą netrūko ne tik nuotaikingos muzikos, bet ir įdomių pokalbių. Anatolijui prasitarus, kad jo tėtis suvirintojas, Donatas Čižauskas pasinėrė į prisiminimus apie savo profesiją, kuri jį maitino dar tuomet, kai Donatas nebuvo garsus atlikėjas.

Ne vienerius metus šis populiarus dainininkas dirbo suvirintoju naftos platformose Norvegijoje, Italijoje, Švedijoje, neretai dirbdavo didžiuliame aukštyje – rekordinis buvo 120 metrų. Kodėl suvirintojas?

„Man tai labai patraukli ir romantiška profesija, kai užsidedi akinius ir lieki dviese su ta ugnele. Niekas neknisa proto, esi tik su savimi, pats sau viršininkas„, – sakė prieš kelis mėnesius su žmona Ieva dukros susilaukęs dainininkas.

O paklaustas, ar norėtų apie suvirinimą parašyti dainą, juokėsi, kad tai gera idėja, ir prisipažino: “Tiesa, auginti vaiką yra sunkiau, nei dirbti suvirinimo darbus, ypač nelengva po bemiegių naktų, bet jau baigiu priprasti. Šiuo metu daugiausia laiko koncertuoju, užsienyje nebedirbu, dabar čia, Lietuvoje, iš muzikos uždirbu daugiau negu užsienyje, dirbdamas suvirintoju. Bet prisipažinsiu, kartais norisi pabėgti nuo to muzikinio šurmulio ir vėl aukštai, likus dviese su ugnele, pailsėti nuo visko ir pabūti su savimi“.

„Muzikinių kovų“ žiūrovai turės skambučiais nuspręsti, kuris atlikėjas – Anatolijus ar grupė „2 Donatai“ – tęs kovą, o juos linksmins laidos svečias, nepailstantis Aleksas Lemanas. „Muzikinės kovos“ per „Lietuvos ryto“ televiziją – penktadienį (kovo 16 d.) 20.30.

Žmonės.lt

Temos:

Muzika Aktualu

Naujausi straipsniai