Grupės „120“ nario Š.Januškevičiaus šeimoje gimė antras vaikas: išrinko itin originalų vardą

Grupės „120“ narys Šarūnas Januškevičius / Robert Mishka, Sauliaus Baniulio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-17 12:40
Aktorius ir atlikėjas Šarūnas Januškevičius su žmona susilaukė antrosios atžalos. Prieš pat Kalėdas gimusiam sūnui pora suteikė išskirtinį vardą – pavadino Chatu.

Dviejų vaikų tėčiu tapęs Š.Januškevičius kalbėdamas su portalu Žmonės.lt neslėpė pakilių emocijų.

„Na, dar pora vaikų ir jau galėsiu oficialiai vadintis Otec maladec (šaunuolis tėtis – red.), – juokėsi jis. – O šiaip puikus jausmas ir kol vaikiukas mažas, tai ir problemos su juo mažos, kai paaugs bus truputį didesnės.“

Šarūnas atviravo, kad sūnui norėjo suteikti prancūzų arba rusų kilmės vardą. Aktorius neslėpė, kad išrinkti sūnui vardą nebuvo lengva. Abu su žmona galiausiai apsisprendė, kad berniukas bus Chatas. 

„Vardas lietuviškai tariasi kaip Šatas ir turi prekiautojo, pirklio reikšmę. Prancūziška Chato reikšmė – iškalbingas. Dėl vardo pakankamai ilgai svarstėme, nes norėjosi, kad būtų prancūziškas arba rusiškas pagal žmonos šaknis. Tačiau nesinorėjo, kad būtų per daug ekstravagantiškas, nes mokyklinio amžiaus vaikai yra labai žiaurūs ir išradingi, kai reikia pasityčioti iš kito. Suradome tokį labai lankstų vardo variantą, kuris turi ir lietuvišką reikšmę, o kartu skamba ir kaip pravardė arba vardo trumpinys“, – vardo pasirinkimo istoriją pasakojo Š.Januškevičius.

Kartu su žmona, kurios vardo dėl privatumo Šarūnas Januškevičius neatskleidžia, aktorius augina ir dukrą Gražiną.

Naujausi straipsniai