Grupėje „Pikaso“ – pokyčiai: sugrįžo buvęs narys Tomas Eigertas

„Pikaso“ / Filip Butkin ir Galdikas Photography nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-07-07 12:13
Po penkerių metų pertraukos grupėje „Pikaso“ – pokyčiai: scenos ilgesys paskatino sugrįžti Tomą. Dainininkas sako, kad pasikeitusios vertybės inspiravo tolimesnę įvykių seką. O noras kurti, koncertuoti, dovanoti gerbėjams emocijas nedingo.

„Kiekvienas žmogus savo gyvenime patiria skirtingas emocijas. Šiandien man aišku,  kad dalis mano širdies, dalis mano gyvenimo – tai „Pikaso“. Nors sakoma, kad į tekančią upę negali įbristi du kartus,  – aš vėl su jumis.

„Pikaso“ – tai ne šiaip pavadinimas. Tai ne tik dainos. Tai – istorija, kuri keičia žmones, jų mintis, savijautą, potyrius.  Didelė laimė turėti galimybę kurti ir būti scenoje. Muzika – galinga jėga, padedanti žmonėms labiau džiaugtis, lengviau išgyventi sunkias akimirkas. Todėl aš  vėl esu grupės „Pikaso“ dalis: didžiuojuosi ir esu laimingas, kad galiu būti ten, kur noriu“, – sako Tomas.

Tomas Eigertas / Filip Butkin ir Galdikas Photography nuotr.
Tomas Eigertas / Filip Butkin ir Galdikas Photography nuotr.

Sugrįžęs į grupę dainininkas sako, kad nūdien itin vertina brandumą: „Mūsų visų grupės narių požiūris į muzikinę veiklą sutampa kaip niekada. Mane tai labai džiugina. „Pikaso“ turėjo anšlaginius 18 ir 20 gimtadienio koncertų turus, kai kuriuose pasirodymuose man teko garbė dalyvauti.

Grupė išgyveno du karantinus, manau, kad šioje istorijoje dar negalima dėti taško. Bet mūsų klausytojai visada buvo šalia. Tai įkvepia. Tai yra didžiulė, galinga jėga, be kurios nebegali gyventi ir susilieji su ja“.

Tomas pabrėžia, kad jo grįžimą paskatino ir sutapęs požiūris su grupės nariais dėl „Pikaso“ muzikinės veiklos kelio: „Šiandien mes skiriame dar daugiau dėmesio kokybei: klausytojas, atėjęs į mūsų koncertą, turi gauti maksimalų pojūčių rinkinį. Todėl pasirodymų gausa – ne esmė ir ne rodiklis. Nesivaikome visų įmanomų pasiūlymų. Mes siekiame dovanoti muziką tiems, kurie vertina profesionalų atlikimą, įgarsinimą, apšvietimą ir į kiekvieną dainą įdedame dalelę savęs.“

Tomo grįžimą į grupę „Pikaso“ įprasmino naujų dainų įrašai. Dainos ir vaizdo klipo „Pabučiuok mane“ premjera įvyks jau netrukus. Istorija tęsiasi.

Tomas Eigertas / Filip Butkin ir Galdikas Photography nuotr.
Tomas Eigertas / Filip Butkin ir Galdikas Photography nuotr.

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama