Grupei „69 Danguje“ teko dainuoti duetu – Ingrida Martinkėnaitė poilsiauja Tenerifėje

„69 Danguje“ / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-23 21:34
Pirmadienio vakarą LRT Didžiojoje studijoje vyko muzikinės laidos „Dainų daina“ filmavimas, kuriame pasirodė ir grupė „69 Danguje“ – dainininkės atliko Stanislavo Stavickio-Stano kurtą dainą „Meilės simfonija“.

Grupė pasirodė atstovaudama Stano – šis „Dainų dainoje“ varžosi su senjorų kompozitorių komanda. Tiesa, merginos pasirodė ne visos: į sceną lipo Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Karina Krysko-Skambinė, nes trečioji narė Ingrida Martinkėnaitė šiuo metu Tenerifėje.

„Ingrida šiuo metu poilsiauja Tenerifėje su dukryte, taip išėjo, kad bilietus buvo įsigijusi iš anksto, o filmavimo data paaiškėjo tik neseniai, todėl ši užduotis teko mums dviems“, – Žmonės.lt sakė N.Pareigytė.

Laidos filmavime atlikėjos dainavo Stano joms sukurtą dainą „Meilės simfonija“ – ji buvo tapusi populiariausia Lietuvoje: šis kūrinys Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūros (LATGAA) duomenimis 2009 metais dažniausiai skambėjo Lietuvoje.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„69 Danguje“ su šia daina taip pat dalyvavo nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. 2009 metų atrankos finale grupė su „Meilės simfonija“ užėmė trečią vietą.

Pirmadienio vakarą laidoje „Dainų daina“ susirungė dvi komandos: senjorų kompozitorių komandoje – Algimantas Raudonikis, Mikalojus Novikas, Andrius Kulikauskas, Alvydas Jegelevičius ir Gediminas Zujus. Jaunimui atstovavo Stano, Gintaras Reklaitis, Laimonas Žiulpa, Andrius Borisevičius ir Deivydas Zvonkus.

Jų kurtas dainas atliko visas būrys atlikėjų:  Violeta ir Vilius Tarasovai, grupė „69 Danguje“, Jokūbas Bareikis, „Rondo“, Neda Malūnavičiūtė, Vytautas ir Eglė Juozapaičiai, „Rehelheart“, Romas Bubnelis ir Valdemaras Frankonis ir kiti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Baltu kostiumėliu pasipuošusi Beata Tiškevič prisipažino: „Nemėgstu damiškų suknelių“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai