„The Roop“ pristatė akustinę „On fire“ dainos versiją: sulaukė didelio užsienio gerbėjų palaikymo

Grupė „The Roop“ / Pauliaus Zaborskio nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-05 16:12
Šeštadienį viename žinomiausių „Eurovizijos“ apžvalgos „Youtube“ kanalų „wiwibloggs“ pasirodė akustinė Lietuvos nacionalinio „Eurovizijos“ konkurso nugalėtojų „The Roop“ daina „On fire“.

Apžvalgos kanalas „wiwibloggs“ teigė, kad nors ir grupė „The Roop“ laiką leidžia namuose, jie ir toliau aktyviai kuria muziką. Susisiekus su grupės lyderiu Vaidotu Valiukevičiumi, jis kartu su likusiais grupės nariais atliko akustinę „On fire“ dainos versiją ir ją atsiuntė apžvalgos kanalui.

„Lietuvių grupė „The Roop“ laiką leidžia namuose, kaip ir mes visi, tačiau jie vis tiek kuria muziką. Išgirskite gyvą akustinę jų 2020 m. Eurovizijos“ dainos „On Fire“ versiją iš namų“, – rašoma po vaizdo klipu.

Paskelbus akustinę versiją, komentatoriai negailėjo pagirų ir liūdėjo, kad šių metų favoritų ir jų dainos nebeišgirs „Eurovizijos" konkurse Roterdame.

„Man jie jau yra šių metų nugalėtojai. Labai liūdna, kad „On Fire“ nepateks į „Eurovizijos“ sceną, tačiau tikiuosi, kad kitais metais jie vėl atstovaus Lietuvai", – rašė vienas iš komentatorių.

„Aš tikiuosi, kad jie pasirodys 2021 metais. Nenustokit svajoti ir siekti", – pritarė kitas.

Naujausi straipsniai