Grupė „The Roop“ jau susilaukė pripažinimo: „YouTube“ komentatoriai žada pergalę

„The Roop“/ Pauliaus Peleckio „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-17 15:03
Šeštadienio vakarą išaiškėjus nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ nugalėtojams „The Roop“, grupės daina kartu su vaizdo įrašu buvo patalpinta oficialiame dainų konkurso „YouTube“ kanale. Čia lietuvių kūrinys „On fire“ susilaukė neįtikėtino dėmesio: peržiūrų skaičius lenkia ankstesnius „Eurovizijos“ lyderius.

Šiuo metu lietuvių grupės „The Roop“ daina „On fire“ oficialiame „Eurovizijos“ konkurso „YouTube“ kanale sulaukė 390 tūkst. peržiūrų bei 2 935 komentarų, kurių didžioji dalis yra itin teigiami, o kai kurie netgi žadantys pergalę Lietuvai šių metų dainų konkurse, kuris įvyks Roterdame.

Gera žinia ta, kad peržiūrų skaičiumi kūrinys lenkia ankstesniuosius lyderius – Australijos atstovų „Montaigne“ dainą „Don‘t Break Me“, kuri „YouTube“ kanale paskelbta jau prieš savaitę. Šiuo metu australų daina atsilieka 40 tūkst. peržiūrų.

Į populiariausių dainų trejetuką patenka ir Rumunijos atstovė „Roxen“. Šis vaizdo įrašas paskelbtas praėjusią savaitę ir yra surinkęs apie 129 tūkst. peržiūrų.

Beje, dar nėra paskelbti visų šalių atstovai, kurie pasirodys šių metų „Eurovizijoje“, todėl kol kas tai yra tik laikini rodikliai.


Primename, kad Lietuvai atstovaujanti grupė „The Roop“ pasirodys pirmajame dainų konkurso pusfinalyje, pirmoje jo dalyje gegužės 12 dieną.

Kartu pasirodys ir šių šalių atstovai: Airijos, Australijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Belgijos, Izraelio, Kipro, Kroatijos, Norvegijos, Maltos, Rumunijos, Rusijos, Slovėnijos, Šiaurės Makedonijos, Švedijos bei Ukrainos.

Naujausi straipsniai