Grupė „The Neighbourhood“ koncertą Lietuvoje nukėlė į 2021-uosius

„The Neighbourhood“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-08 18:02
Jau kartą sausakimšą koncertą Lietuvoje surengusi skandalingais pareiškimais ir unikaliu skambesiu garsėjanti amerikiečių grupė „The Neighbourhood“ pristato naują albumą „Chip Chrome & The Mono-tones“ ir antrojo koncerto Lietuvoje datą.

Neseniai išleistas pirmasis albumo singlas ir kiek neįprastas vaizdo klipas „Pretty Boy“ iškart sulaukė didžiulio gerbėjų ir kitų muzikantų palaikymo. Juo savo socialiniuose tinkluose dalinosi ir gerų žodžių negailėjo net tokios muzikos žvaigždės The Weeknd.

Albumo pasirodymo proga „The Neighbourhood“ išleido ir dar vieną vaizdo klipą singlui „Lost In Translation“. Jame, kaip ir „Pretty Boy“, pagrindinį vaidmenį atlieka grupės lyderio Jesse Rutherfordo sukurtas personažas Chip Chrome.

Viename interviu charizmatiškasis grupės lyderis – J. Rutherfordas – prisipažino, kad šio alter ego sukūrimui jį įkvėpė Davido Bowie ir jo Ziggy Stardust kūrybinis etapas. Vėliau paaiškėjo, kad personažo idėja padėjo grupei atrasti naują muzikinę kryptį ir vėl nustebinti savo klausytojus.

Su naujuoju etapu savo gerbėjus grupė žada supažindinti ne tik internete, bet ir muzikinio turo po Europą metu. Jo datos paskelbtos kartu su ketvirtojo albumo išleidimu. Lietuvoje „The Neighbourhood“ pasirodys 2021 m. lapkričio 13 d.

Nuo pat stulbinančio populiarumo sulaukusio platininio hito „Sweater Weather“, „The Neighbourhood“ garsėja skandalingais pareiškimais, muzikiniais eksperimentais ir skirtingų žanrų muzika, kurią apjungia unikalus grupės „atmosferiškas“ skambesys.

„The Neighbourhood“ 2011-aisiais įkūrė aktorius Jesse Rutherfordas – dar vaikystėje išgarsėjęs vaidmenimis reklamos klipuose, TV serialuose ir kino filmuose.

Naujausi straipsniai