Grupė „The Backs” pristato pirmąją savo kūrybos dainą „It Hurts“

The Backs / Deimantės Rudžinskaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-06 15:25
Trečius metus gyvuojanti grupė „The Backs” pristato pirmąjį autorinį kūrinį „It hurts”. Tai singlas, pristatantis kitais metais pasirodysiantį debiutinį albumą „Origami”. Pirmaisiais albumo garsais atlikėjos Silvija Pankūnaitė, Eglė Gadeikytė, Berta Timinskaitė ir Algė Matekūnaitė pasidalins gruodžio 18-tą dieną, gyvos muzikos klube „Tamsta”, Vilniuje.

Merginos neslepia – žengti pirmąjį žingsnį savos kūrybos link nebuvo itin lengva. „Visi žinome, jog daug paprasčiau groti jau kažkieno sukurtą muziką. Taip palengva plaukėme ir mes, kol galiausiai po vieno koncerto nusprendėme, jog gana eiti lengviausiu keliu,“ – sako atlikėjos.

Daina „It hurts”, tai istorija apie kiekvieną iš mūsų , kuri turėtų nešti viltį ir tikėjimą, suteikti stiprybės kovai viduje patiems su savimi. „Pamenu, lauke smarkiai siautė vėjas. Tiesą sakant mano galvoje ir širdyje tuo metu buvo ne ką ramiau. Nuolatinė rutina, daugybė darbo, streso, nuovargio. Iš siaučiančių emocijų gimė bosinės gitaros partija, kuri buvo skausminga ir gili, kaip jausmas manyje,” – apie dainos atsiradimą kalba B. Timinskaitė.

The Backs / Deimantės Rudžinskaitės nuotr.
The Backs / Deimantės Rudžinskaitės nuotr.

Simboliška, jog ilgus metus su gyvo garso grupe koncertuojanti merginų ketveriukė pirmąjį kūrinį nusprendė pristatyti kartu su muzikiniu video klipu, kuris filmuotas vienu dubliu it gyvas pasirodymas.

„Kūrinio „It Hurts” klipo filmavo metu dar kartą supratau kiek nuostabių, geros širdies žmonių mus supa. Kino operatorius Svajūnas Ablingis, režisierė ir vykdančioji prodiuserė Algina Bedulskė bei šviesų režisierius Lechas Bedulskij (Mano Disco) išpildė idėją visu šimtu procentų. O mūsų muzikiniai vyrai – Vytis Smolskas, Julius Valančauskas ir Faustas Venckus yra tvirčiausias užnugaris, kuris šiuo metu gali būti. Tokie žmonės įkvepia ir parodo, kad einame teisingu keliu”, – kūrinį pristato Eglė Gadeikytė.

Po ilgesnės pertraukos R&B ir polyphonic pop muziką atliekančios merginos nekantriai laukia pasirodymo sostinėje gruodžio 18-tą dieną. „Dainas brandinome ilgai ir šie kūriniai pasakos apie tikrus jausmus, žmogiškus išgyvenimus, apie mus, mūsų draugystę. Mūsų autorinės dainos, mylimų atlikėjų kūriniai, bei be jokios abejonės duoklė artėjančioms šventėms,” – į koncertą kviečia „The Backs”.

„It Hurts” muzikinis video klipas:

Temos:
Grupė Muzika

Naujausi straipsniai