Grupė „Sirenos“ po konflikto su Natalija Bunke nauju skandalu pagrasino Astai Baukutei

Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys su grupe „Sirenos“ / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Grupės „Sirenos“ narės Renata Klimaitytė ir Alvyda Chmelevskytė žinomos ne tik dėl savo dainų ir puikios išvaizdos. Lietuvos pramogų pasaulį neseniai sudrebino ir dainininkių konfliktas su grupe „Pop Ladies“, o ypač su viena jos narių – Natalija Bunke.

Viskas prasidėjo nuo „Sirenų“ kaltinimų, kad „Pop Ladies“ kopijuoja jų sceninį įvaizdį, o prieš naujus metus R.Klimaitytė pasakojo, esą N.Bunkė ją užsipuolė koncerto persirengimo kambaryje.

Panašu, kad dabar merginų taikinyje atsidūrė nauja įžymybė.

Tai – žodžio kišenėje neieškanti aktorė Asta Baukutė, viena iš trečiadienio laidos „Su cinkeliu“ komandų kapitonų.

Būtent šioje LNK laidoje moterys ir susitiko, tačiau „Sirenos“ žaidė radistų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus pusėje, o su A. Baukute – grupės „The Benjamins“ nariai Donatas Valentelis ir Lukas Jonušas.

Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys su grupe „Sirenos“ / LNK nuotr.

„Nepykit, „Sirenos“, bet jie yra tikrai geresnė grupė nei jūs“, – šitaip su varžovėmis jau laidos pradžioje pasisveikino A.Baukutė. „Atsargiai, čia tos, kur aršios, kur ant Bunkės rovėsi“, – trigrašį įkišo ir laidos vedėjas Mantas Stonkus.

„Asta, jūs gal irgi skandalo norit? Ar reklamos trūksta?“ – A.Baukutei atrėžė R.Klimaitytė ir A.Chmelevskytė.

Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys su grupe „Sirenos“ / LNK nuotr.

Vis dėlto geros nuotaikos laidoje kaip visada netrūko. Viena iš „Sirenų“, A.Chmelevskytė, netgi leidosi įkalbama sudalyvauti šaradų rungtyje – užuot spėliojusi tai, ką paprastai vaidina abu radistai, mergina juokingą vaizdelį vaikino kartu su J.Nainiu.

„Aš ir šiaip gyvenime esu drąsi, todėl manęs tokiomis užduotimis jau nepagąsdinsi“, – po filmavimo juokėsi A.Chmelevskytė. „Tai tikrai viena iš tų retų laidų, į kurią smagu eiti, smagu joje būti. Abi puikiai atsipalaidavome“, – kolegei pritarė ir R.Klimaitytė.

Grupė „Sirenos“ laidoje „Su cinkeliu“ (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau