Grupė „shishi“ pristato naują vaizdo klipą: kviečia pajudėti visų mūsų vidinį paauglį

Grupė „shishi“ – „Sapiens Music“ projekte / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Metai – kupini muzikos ir nesuvaidintų emocijų“, – štai tokiu šūkiu gyvena muzikinio vaizdo klipų projekto „Sapiens Music“ iniciatorius Saulius Baradinskas. Kas savaitę menininkas pristato savo darbus su žinomais šalies kūrėjais ir džiaugiasi, kad kiekvienas atlikėjas ar grupė po savęs palieka visą puokštę įvairiausių jausmų. Šį kartą jūsų dėmesiui – muzikančių „shishi“ vaizdo klipas „Burbulas ir Burbulienė“.

„shishi“ – labai puiki ir svarbi muzikinė alternatyva Lietuvoje. Šios merginos neša savitą stilių ir kviečia pamatyti įvairiaspalvį pasaulį. Smagu, kad mano vidinis paauglys šoko per visą dublį, kol filmavome“, – sako klipo režisierius, projekto „Sapiens Music“ iniciatorius Saulius Baradinskas

Kūrėjas tikisi, jog drauge su „Shishi“ daina „Burbulas ir Burbulienė“ palinksės kiekvienas naujausio video žiūrovas bei klausytojas.

Primename, kad projekto „Sapiens Music“ iniciatorius, režisierius Saulius Baradinskas, prieš tai kūręs didelio populiarumo sulaukusį projektą „Vilnius Temperature“, su savo naujausiais darbais žengia dar arčiau atlikėjų, siekdamas įamžinti talentingų kūrėjų pasaulį iš arčiau.

„Pasitelkdami muziką, mes kartu su komanda kalbame apie emocinę sveikatą, įkvėpiame nebijoti savo pažeidžiamumo. Juk dažnai į muzikos atlikėjus, ypač į tuos didelius, populiarius, žvelgiame tarsi iš tolo – jie mums atrodo stipresni, sėkmingesni, laimingesni negu mes patys. Mūsų projekte priartėjame prie jų, suteikiame žiūrovams galimybę užmegzti kontaktą su atlikėjų širdimi“, – teigia Saulius.

Klipo filmavimo akimirkos:

Grupės „shishi“ vaizdo klipo filmavimas (29 nuotr.)
+23
Skaitykite daugiau