Grupė „shishi” pristato naują dainą ir vaizdo klipą

Grupė „shishi” / N. Žilinskaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-17 10:11
Alternatyviosios muzikos gerbėjams puikiai pažįstama grupė „shishi“ pristato naują dainą ir vaizdo klipą „Hush“. Tai pirmasis singlas iš rudenį pasirodysiančio antrojo grupės albumo. Originalia kūryba pasižymintis trijų merginų kolektyvas ir šį kartą stebina žiūrovus netikėtais sprendimais. „Pats vaizdo klipas pavyko toks nenuspėjamas ir nenormalus, kaip ir visas mūsų gyvenimas” – sako grupės narės.

„Vaizdo klipas yra tarsi lopšinė, nunešanti į vilties kupiną vaiko pasaulį, kuriame žmogpaukščiai ir kiti gyvūnai stengiasi išmokti dalintis ir mylėti tai, ką turime šioje žemėje” – pasakoja klipo režisierius Jokūbas Lapinskas. „Šis nekaltas ir spalvingas vaizduotės pasaulis mane veikia kaip veidrodis, kuriame aš galiu pamatyti savo „suaugusiojo“ problemas kaip perspaustas, netikras ir absurdiškas”.

Vaizdo klipo „Hush“ režisierius pasakoja, jog idėja klipui gimė vieną vakarą migdant sūnų. „Pasakojau jam istoriją apie Lizdeiką – padarą, pusiau paukštį, pusiau žmogų, kuris globoja miegančius vaikučius. Praėjus kelioms dienoms, pradėjau galvoti, o ką iš tikrųjų veikia Lizdeika, kai vaikai užmiega?”.

Žmonių-gyvūnų personažus įkūnijusios grupės „shishi“ muzikantės Dominyka Kriščiūnaitė ir Giedrė Nalivaikaitė atskleidžia, jog vaizdo klipo filmavimas neapsėjo be nuotykių. „Filmuojant klipą „Hush“ išmokau kepti milžiniškus krososentus (kruasanus) ir sprogdinti scenines bombas. Ir nors susipykom su kaimynais dėl kamerų, ačiū visai komandai, kurios dėka pavyko sukurti labai neįpareigojančią atmosferą“– pasakoja Giedrė. Merginos atskleidžia, jog filmavimo metu taip pat reikėjo perlipti per save bei įveikti įvairius sunkumus, tokius kaip aukščio baimė. „Bijau aukščio, o tie medžiai nėra, kad būtų labai žemai suvirtę“ – sako grupės narė Dominyka. Trečioji „shishi“ muzikantė Elena Neniškytė pasakojo, jog nors ir nesukūrė vaidmens vaizdo klipe, tačiau kūrybinio proceso metu buvo šalia ir palaikė komandą sunkiausiomis akimirkomis.

Vaizdo klipą „Hush“ įgyvendinti padėjo operatorius Ugnius Tuleikis, aktorės Greta Petrovskytė ir Viktorija Žukauskaitė, Užupio drabužių studija „Shyzuka“. Dainos įrašus atliko Tomas Verbaitis. Klipas sukurtas su Asociacijos „LATGA“ pagalba.

Trash, surf, soul, rap muziką grojantis merginų kolektyvas „shishi“ susikūrė prieš mažiau nei du metus. Į rankas pasiėmusios instrumentus, kuriais anksčiau niekada negrojo, muzikantės 2018-ais metai pristatė debiutinį albumą „NA x 80“. Šių metų pradžioje grupė buvo nominuota M.A.M.A apdovanojimų „Metų alternatyvos“ kategorijoje.

Žmonės.lt

Temos:

Muzika

Naujausi straipsniai