Grupė „Sel“ gerbėjams dovanoja naują dainą – „Tarp amžinybės“

Grupė SEL
Šaltinis: Žmonės
AA

Grupė „Sel“ intensyviai ruošiasi įspūdingiausiam metų koncertui, kuris įvyks gruodžio 25 d. Kauno Žalgirio arenoje. Savo gerbėjams „Sel“ žadėjo padovanoti ne vieną staigmeną. Pirmąja dovana tapo nauja grupės daina „Tarp amžinybės“.

Naujausios grupės dainos pavadinimas atspindi šių dienų aktualijas ir jausmus, o pačioje dainoje ieškomi atsakymai į amžinus klausimus apie laiko tėkmę, jausmus, tarpusavio supratimą. 

„Šioje dainoje galima rasti daug ką. Tai tarsi ir apie šį sunkų laikotarpį. O kartu ir apie mūsų kasdieninį gyvenimą, jausmus, meilę. Kiekvienas dainoje atras tai, kas jam artima“, – dainos pagrindinę idėją komentavo Egidijus Dragūnas.

Pristatydami naują dainą „Tarp amžinybės“ grupės nariai tikisi, kad ji susilauks didžiulio klausytojų dėmesio, kaip ir neseniai pasirodžiusios dainos „Tik Tok“ ir „Skrendu“ (atliktos kartu su atlikėju Soliariu) bei su grupė „NEO“ išleistas singlas „Tarp sienų keturių“.

Paklaustas, ar šios dainos skambės Kauno Žalgirio arenoje, Egidijus nebuvo linkęs atvirauti: „Skambės daug dainų. O kurios iš jų skambės būtent šiame, sužinos tik tie, kurie atvyks į koncertą“.

Sel – „Tarp amžinybės“

Skaitykite daugiau