Grupė „ŠarkA“ visoms mamoms dovanoja pavasarišką dainą

Grupės „ŠarkA“ fotosesija gamtoje / Viktorijos Kuhlins nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-05-03 10:06
Pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiama nuostabi pavasario šventė, skirta mūsų brangiosioms mamoms, kai kiekvienai jų rodomas ypač didelis dėmesys. Turbūt daugelis prieš šią progą susimąsto, ką padovanoti savo mamai. Grupės „ŠarkA“ merginos dovanoja visoms mamos gerumo aitvarą, kuris atskridęs į jų namus pradžiugins kiekvienos mamos širdį.

Merginos neslepia, jog pačios kartais pagalvoja, jog ir jas kada nors kažkas vadins mamomis, močiutėmis. „Manome, būti mama – pats nuostabiausias dalykas, kuris gali nutikti moteriai. Mama visada buvo yra ir bus tas žmogus, kuris, nepaisant visko, išklausys kai sunku, pasidžiaugs kuomet sekasi, patars, nebijos subarti, bet kai labiausiai reikės – apkabins“, – pasakojo grupės „ŠarkA“ narės.

„Skubėdami, kiekvieną dieną atitolstame ir nepelnytai primirštame artimiausius, todėl per tokias šventes šiems žmonėms norisi parodyti išskirtinį dėmesį. Artėjant mamyčių dienos šventei, šnekučiavomės su merginomis, gėrėme kakavą ir mėgavomės vis dažniau lepinančiu vasarėjančiu oru. Jau senokai nepiešėme atvirukų, o šiais metais mes sveikiname ne tik savo mamas, močiutes, bet kiekvieną moterį patyrusią motinystės stebuklą”, – kalbėjo merginos, besidžiaugdamos profesionalios fotomenininkės Viktorijos Kuhlins darbu, padėjusiu įamžinti nuostabias pavasario akimirkas.

Jūsų dėmesiui – grupės „ŠarkA“ daina „Gerumo aitvarai“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai