Grupė „ŠarkA“ ruošia pirmą ir vienintelį oficialų atsaką Natalijai Bunkei

Grupė „ŠarkA“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-22 16:54
„Per pastaruosius tris mėnesius viskas dar labiau komplikavosi, emocijos ne aprimo, o net pasiekė absurdo ribą. Labai sunku apie tai kalbėti, nes ši istorija skaudina mano artimuosius, juk šitiek laiko net ir šeimos šventėse su Natalija elgiamės tarsi svetimos“, – nė nemėgindama slėpti ašarų kalba dainininkė Kristina Ivanova.

Buvusios grupės „Yva“ narės, kurios dabar pasivadinusios grupe „ŠarkA“, dėl nesibaigiančių skandalų ir nuolatinių Natalijos Bunkės kaltinimų nutarė pirmą kartą duoti viešą atkirtį.

„Nustok ant mūsų pilti purvą ir skleisti melą. Pradėk pagaliau elgtis garbingai, nejau nematai, kaip kankini seserį ir aplinkinius? Kam visa tai?“ – laidoje „Gyvenimas yra gražus“ Natalijos klaus Ieva Stasiulevičiūtė. Ji prieš tapdama „Yvos“ nare buvo artima N.Bunkės draugė.

„Visą laiką tik ir girdžiu kaltinimus, jog pasinaudojau ja, kad išgarsėčiau, paskui neva ėmiau megzti intrigas ir dėl to iširo grupė. Dar kvailiau skamba kalbos, kad skyrybų priežastis esanti pinigai. Juk iš kiekvieno honoraro sąžiningai atiduodavome Natalijai ketvirtadalį“, – atvirauja Ieva.

„Atsirado „Šarkos“, mūsų honoraras didesnis nei buvo „Yvų“, mūsų pasirinktas stilius ir įvaizdis puikiausiai pasiteisino. Ko gero, dėl to ir užpyko žmogus“, – svarstė K.Ivanova.

Merginos teigia patyrusios įtampą

Kristina neslepia – Natalija nesitikėjo, kad iširus „Yvai“ merginos savarankiškai tęs muzikinę karjerą ir įkurs naują grupę. „O štai atsirado „Šarkos“, mūsų honoraras didesnis nei buvo „Yvų“, koncertų turime į valias, visur esame kviečiamos, mūsų pasirinktas stilius ir įvaizdis puikiausiai pasiteisino. Ko gero, dėl to ir užpyko žmogus“, – išskirtiniame interviu apie „Yvos“ griūtį pernai gruodį ir apie iki šiol tebesitęsiantį karą su seserimi kalbės Kristina.

Nuošalyje šįsyk neliks ir tyliausia grupės nare vadinta Gintarė. „Per daug visko susikaupė, kad toliau tylėčiau, per daug skauda ir per daug netiesos. Niekaip negaliu suprasti, iš kur tiek pykčio. Kiekviename interviu esame menkinamos, kažkuo kaltinamos, parodomos kaip arogantiškos ir nesupratingos. Ne taip viskas turėjo būti. Pastarieji mėnesiai kupini įtampos, ašarų, aiškinimosi, maldavimų ir atsakymų ieškojimo. Man iki šiol ausyse skamba to siaubingo Natalijos interviu žodžiai, žeminantys mus viešai. Dešimt kartų klausiausi jos pokalbio su žurnalistu, prašiau, kad jo paklausytų ir pašaliniai, kad pasakytų, jog ten tikrai ne Natalijos balsas, bet... ten kalbėjo ji. Ar laikas sudėlioja viską į savo vietas? Turėtų sudėlioti, bet, deja, ne mūsų atveju. Kasdien viskas tampa tik sudėtingiau“, – nusivylusi dėl vis dažnesnių viešų kivirčų su N.Bunke kalba Gintarė Valaitytė.

„Atėjo metas atskleisti visą tiesą apie karą su Natalija ir padėti tašką absurdiškų kaltinimų ir pykčio kupinoje istorijoje“, – tvirtina grupės „ŠarkA“ merginos.

Visus taškus ant „i“ jos sudėlioti ketina pirmadienį, kovo 26-ąją, 20.30 val. TV3 gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas yra gražus“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai