Grupė „ŠarkA“ pristato intriguojantį naujos koncertinės programos anonsą

Grupė „ŠarkA“ / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-04 16:13
Muzikos, mados ir šou projektas „ŠarkA“ vėl pateikė siurprizą ir gerbėjams pristatė įspūdingą jau šį penktadienio vyksiančio naujos programos „Ar girdi mane“ pristatymo anonsą. „Ilgai ir įtemptai ruošiamės tam, kad parodytume naują aukštesnį klubinės muzikos ir šou lygį“, – užtikrintai sako grupės narė Ieva Stasiulevičiūtė.

Pasak grupės narių, nauja programa po truputį buvo rengiama visus pastaruosius metus. „Neretai mus buvo galima pamatyti įvairiuose televizijos koncertuose ar kituose renginiuose, tačiau tai buvo tik fragmentai. Tai, ką pristatysime, bus visai naujas požiūris į visapusišką muzikos ir mados šou“, – tikina grupės narys Tomas Legenzovas.

Grupė „ŠarkA“ jau ir anksčiau ne kartą buvo pastebėta, kaip itin išskirtinai ir madingai viešumoje atrodanti trijulė. „Daug investavome ir nuolat rūpinamės savo įvaizdžiu bei tuo, kaip atrodome scenoje ir viešumoje“, – sako „ŠarkA“ nariai.

Pristatymo organizatoriai išduoda, kad jau penktadienį viename Vilniaus klubų vyksiančiame naujos programos pristatyme susirinkusieji pirmą kartą išvys pilną programą, alsuojančią stilingumu, netradiciniais sprendimais ir kokybiška muzika.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai