Grupė „Pop Ladies“ buvusį „bavarą“ Joną Jonušą scenoje apipurškė dažais

Grupė „Pop Ladies“ ir buvęs „bavaras“ Jonas Jonušas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

LNK muzikalių varžytuvių „Žvaigždžių duetai“ filmavime buvęs „bavaras“ Jonas Jonušas ir merginų grupė „Pop Ladies“ surengė tikrą spalvų fiestą. Oksana Pikul, Liepa Mondeikaitė ir Katažina Nemycko scenoje klubais siūbavusios ir linksmai su Jonu dainavusios Lino Adomaičio dainą „Spalvos“ ėmė ir nusprendė paišdykauti.

Baltut baltutėliu kostiumu pasipuošusį Joną į sceną palydėjo trys žaismingais, apsmukusiais ir bambas apnuoginančiais kostiumais dėvinčios damos. O dainos pabaigoje merginos išsitraukė purškiamų dažų flakonėlius ir ėmė spalvinti sniego baltumu tviskėjusį galantiškąjį Joną.

„Jaučiuosi labai spalvotas ir labai fainas, – po tokio performanso juokėsi J.Jonušas. – Dar vis daug jaudulio. Suvaldžiau savo falcetą ir dėl to labai džiaugiuosi. Merginos labai puikios, o aš toks medis, beržas stoviu, kuris tikisi būti apipurkštas“.

O komisijai susirūpinus, kodėl scenoje griuvo ne „apipurkštasis“, o išdykėlės, Katažina paaiškino: „Mes pavargom. Taip dirbom, taip purškėm, taip taškėmės, taip taškėmės ir išsitaškėm“. Šias šėliones žiūrovai išvys jau šeštadienio vakarą.

Antroje „Žvaigždžių duetų“ laidoje – nuo romantiškų dainų iki disko (64 nuotr.)
+58

Šio sezono „Žvaigždžių duetuose“ kovoja aštuonios poros. Jų rikiuotė antroje laidoje po komisijos – Laimos Lapkauskaitės, Donato Katkaus, Merūno Vitulskio ir Kristinos Kazlauskaitės – vertinimų:

1. Rosita Čivilytė su dukra Agneta Gabalytė, 39 komisijos balai
2. Ansamblio „Kitava“ vadovė Rasa Stoškuvienė ir verslininkas iš Šiaulių Eugenijus Andrulis, 36 komisijos balai
3. Julija Jegorova ir Ugniagesių gelbėtojų mokyklos viršininkas Valdas Krulikauskas, 36 komisijos balai
4. Šokėjas Tadas Rimgaila ir dainininkė Monika Linkytė, 34 komisijos balai
5. Grupė „Pop Ladies“ ir buvęs „bavaras“ Jonas Jonušas, 33 komisijos balai
6. Sandra ir Saulenė Chlevickaitės, 27 komisijos balai
7. Inga Norkutė-Žvinienė ir Adolfas Jarulis, 27 komisijos balai
8. Buvusi „Radži ieško žmonos“ dalyvė Elena Jurgaitytė ir Tautrimas Rupulevičius-Onsa, 23 komisijos balai

Žiūrovai septintojo sezono antrąją „Žvaigždžių duetų“ laidą pamatys ir už savo numylėtinius galės balsuoti šeštadienį, vasario 2-ąją 19 val. per LNK. „Žvaigždžių duetų“ istorija prasideda iš naujo!

Skaitykite daugiau