Grupė „Kiti Kambariai“ pradeda plačiai atvėrinėti savo duris

Grupė "Kiti kambariai": Arnoldas Lukošius – klavišiniai, Žilvinas Sebeika – vokalas, gitara, Algis Kriščiūnas – būgnai, Darius Burokas – bosinė gitara / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-07 17:04
Išsiskyrus grupei „Foje“, jos nariai groti nenustojo: Arnoldas Lukošius, Darius Burokas ir Algis Kriščiūnas sukūrė kelis muzikinius projektus –  Vasaris, Pypl, Migloko-Pypl. Ieškodami savo muzikinės krypties jie išbandė įvairius žanrus, bet 2016 metų vasarą, susitikę su buvusiu Flamingo vokalistu Žilvinu Sebeika grįžo prie stiliaus, kuriuo grojo su „Foje“.

Ir dabar jie čia – su naujomis dainomis ir nauju pavadinimu „Kiti Kambariai“.

Ką reiškia „Kiti Kambariai?“

„Įsivaizduokite, kad pereinate fojė: prieš jus atsiveria kiti kambariai – dar nepažinti, pilni paslapčių ir atradimų. Štai tuose kambariuose ir esame“, – sako grupės nariai.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Grupės balsu tapęs Žilvinas Sebeika pritapo iš karto.

„Ilgai ieškojome žmogaus, kurio muzikinis skonis, balsas ir, svarbiausia, charakteris atitiktų mūsų įsivaizdavimą. Pirmi keli akordai pagroti su Žilvinu nepaliko abejonių – tai tas trūkstamas elementas. Jo atėjimas į grupę sudėliojo visus taškus ir dabar skambame taip, kaip norėjome“, – laimingi „Kiti Kambariai“.

Galima sakyti, kad tą akimirką grupė grįžo – su nauju pavadinimu “Kiti Kambariai”, naujomis dainomis ir tuo pačiu melodingu bei romantišku skambesiu, kuriuo išsiskyrė “Foje”.

Muziką kuria visa grupė, tekstus – Algis Kriščiūnas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Kodėl dainuojame lietuviškai? Nes mums svarbu, kad klausytojai suprastų kiekvieną žodį: dainos siela yra melodijoje, o esmė – tekste. Kalbame apie svarbius dalykus, todėl norime, kad mus išgirstų“, – taip aiškina grupės nariai.

Šį šeštadienį, rugpjūčio 12 dieną 22 valandą, Klaipėdos klube „Jazzpilis “ turėsite unikalią galimybę vėl klausytis tų, kuriuos kažkada labai mylėjote.

„Klaipėda – ypatingas miestas, čia „Foje“ buvo mėgiama labiausiai, iš čia buvo mūsų karščiausi fanai. Todėl savo pirmąjį viešą koncertą nusprendėme groti Klaipėdoje“, – sako grupės muzikinė siela Arnoldas Lukošius.

Tomo Pikturnos nuotr.
Tomo Pikturnos nuotr.

„Klaipėdos koncertui turime staigmeną: su mumis gros meras. Ir ne šiaip miesto galva, o geriausias džiazo trimitininkas! Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas mielai sutiko padėti mūsų jaunai grupei ir kartu atliks jausmingiausią koncerto dainą. Mes negrojame džiazo, mes skambame kaip FOJE, todėl Vytauto trimitas sukurs ypatingą nuotaiką,“ – atskleidė paslaptį būgnininkas Algis Kriščiūnas.


Kaip skamba „Kiti Kambariai?“ Klausykite čia:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai