Grupė „Justin 3“ pristato „Eurovizijai“ skirtą dainą

Justinas Stanislovaitis / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-05 09:27
Atrieda naujasis eurovizinių atrankų karavanas. Jau praeitais metais savo laimę su daina „Streets of Vilnius“ bandęs žinomas muzikinių televizijos projektų dalyvis Justinas Stanislovaitis šiemet į sceną grįžta su nauja daina – „Born to be wild one“. Kaip teigia atlikėjas, ši daina suskambės naujomis spalvomis nei kiti jo kūriniai.

Grupės „Justin 3“ vokalisto Justino teigimu, ši daina yra kitokia, nes čia susipina keletas žanrų. Dainą paversti tokia, kokia ji yra dabar, padėjo gerai žinomas ir milžinišką patirtį muzikos pasaulyje turintis prodiuseris Mario Kernnas. „Kiekvienas muzikantas savaip nori progresuoti ir spalvinti savo skambesį, tą ir padarėme kartu su Mario“, – pasakoja jaunasis atlikėjas.

J. Stanislovaičio manymu, būtent muzikinių skirtumų stilius tarp jo ir muzikos prodiuserio Mario Kernno lėmė dainos „Born to be wild one“ žanrų spalvotumą: „Su muzikos prodiuseriu Mario studijoje leidome dienas ir naktis, dirbome, mąstėme, tada ilsėjomės, tada vėl dirbome ir mąstėm. Buvo ir nuomonių nesutapimų, juk kūrybinis procesas – nelengvas darbas. Manau, kad šis akivaizdus muzikinių stilių skirtumas davė labai skanų vaisių.”

Jau ne kartą esu taip sakęs, tačiau visi bando išrasti dviratį, kartais net ir triratį.

2017 metais vykusioje „Eurovizijos“ atrankoje fortūna Justinui nenusišypsojo, tačiau, kaip pasakoja pats atlikėjas, liūdesiui ir demotyvacijai tiesiog nėra laiko: „Į Euroviziją einu iš principo. Kiekvienais metais visi vis bando išsiųsti kažką įdomaus. Jau ne kartą esu taip sakęs, tačiau visi bando išrasti dviratį, kartais net ir triratį. Sutinku, kad nereikia sėdėti vietoje ir bandyti sukurti kažką naujo, tačiau tai turi būti tiesiog gera, klausytojus užkabinanti daina. Nereikia bandyti kiekvienais metais nuspėti, kas gali tikti „Eurovizijai“ – svarbiausia, kad daina būtų nuoširdi, žavėtu paprastumu ir „užkabintų“ klausytoją. Tokia ir yra „Born to be wild one“ daina.“

Justinas gali papirkti žiūrovus ne tik dainuodamas, bet ir vaidindamas, tuo jau yra įsitikinę miuziklo „Rent“ žiūrovai. Tačiau ar Eurovizijos gerbėjai išvys pasirodymą ir atrankų metu? Šiuo klausimu Justinas išlieka paslaptingas. „Taip, pasirodymas tikrai bus. Jį man padėjo pastatyti ir apipavidalinti choreografas Paulius Šinkūnas, dirbantis su tokiais muzikiniais projektais kaip „X Faktorius“ ir „Mes vieno kraujo“. Kad būtų įdomiau žiūrėti atrankas, savo pasirodymo neatskleisiu, tačiau galiu pasakyti, kad tai nebus etiudas, nes vis dėlto esu grupės ir gitaros žmogus“, – šypsosi dainininkas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai