Grupė „jautì“ pristato naują vaizdo klipą: viltinga daina su perspektyva

Grupė „jautì“ / Pauliaus Butkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-27 16:27
Kaip ir kiekvieną savaitę Žmonės.lt kartu su režisieriumi Sauliumi Baradinsku pristato išskirtinį muzikinį projektą „Sapiens Music“. Šį kartą savo vaizdo klipą dovanoja grupė „jautì“.

„Aš buvau paliestas, kai sužinojau šios dainos atsiradimo istoriją. Ji iš tiesų yra skirta konkrečiam asmeniui, tai tarsi muzikinis kreipinys į jį. Jaučiau, kaip šiurpuliukai begiojo per visą kūną, kai išgirdau paskutinę dainos dalį. Džiaugiuosi, kad „jautì“ vaikinai itin jautriai įprasmino šį kūrinį“, – paslaptingai kalba vaizdo klipo režisierius, projekto „Sapiens Music“ iniciatorius S.Baradinskas.

„jautì“ – matematinio roko grupė, susibūrusi prieš keturis metus. 2017 metų pavasarį išleido pirmąjį mini albumą „Gap Year“ pristatydami jį keturiuose Lietuvos miestuose. 2019 m. balandžio mėnesį „jautì“ išleido debiutinį albumą „To Fat To Run“ ir surengė turą net septyniuose Lietuvos miestuose.

Daina „Daugiau šviesos“ yra apie karantino metu išgyventas emocijas. Ji – apie vienatvę ir sunkumus, kurie iškyla pasilikus su savimi. Psichologinis šios dainos momentas, pasak grupės narių, atsirado natūraliai. Kūrėjams norėjosi parašyti viltingą dainą su perspektyva. 

Grupės narys Džiugas sako, kad „Sapiens Music“ projektas į grupės gyvenimą atėjo su savo pirmuoju klipu.

„Džiaugiamės, kad susitikome nusifilmuoti kaip tik dabar, kai pabaigėme savo koncertinį turą ir išleidome singlą Daugiau Šviesos. Su kiekviena daina klausytojui siunčiame vis kitokią žinutę, bet, manome, kad šios dainos pavadinimas galėtų apibendinti kodėl mes norime kurti.

Norime daugiau šviesos! Daina kalba apie silpnumo akimirkas, kai bijai būti paliktas, nesuprastas, tačiau artimo žmogaus buvimas šalia, palaikymas – neleidžia pasiduot ir skatina ieškoti šviesos. Dainą sudainavome prieš kamerą du kartus, bet kartu su Sauliumi nusprendėme pasirinkti antrąjį dublį, kuriame dainos pabaigoje sprogome. Emociją ištransliuoti nebuvo sunku, nes mums patiems daina reiškia daug ir jausmai ateina palengva pradedant dainuoti.“

Žmonės.lt primena, kad „Sapiens Music“ – tęstinis muzikos projektas. „Pasitelkdami muziką, mes kartu su komanda kalbame apie emocinę sveikatą, įkvėpiame nebijoti savo pažeidžiamumo. Juk dažnai į muzikos atlikėjus, ypač į tuos didelius, populiarius, žvelgiame tarsi iš tolo – jie mums atrodo stipresni, sėkmingesni, laimingesni negu mes patys. Mūsų projekte priartėjame prie jų, suteikiame žiūrovams galimybę užmegzti kontaktą su atlikėjų širdimi“, – įsitikinęs projekto iniciatorius Saulius Baradinskas.

Su komanda jis pristato ir patronų kampaniją, pakviesdamas klausytojus prisidėti prie projekto tęstinumo. „Pasileisdami patronų kampaniją mes norime visus pakviesti prisidėti prie muzikos pokyčio Lietuvoje, kad žmonių muziką kurtų tie patys žmonės“, – teigia Saulius.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai