Grupė „JAUTÌ“ pristato naują vaizdo klipą: „Į mokyklą grįžome ne tik prisiminimais“

Grupė „JAUTÌ“ / M. Davidavičienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Matematinio roko grupė „jautì“ šiandien pristato antrąją dainą ir vaizdo klipą „Too Fat To Run“ iš netrukus pasirodysiančio debiutinio albumo tokiu pačiu pavadinimu.

„Į mokyklą grįžome ne tik prisiminimais, bet ir patiems smagiomis veiklomis: išbėgom į aikštelę, prasimankštinom, pagrojom ne tik aktų salėje, bet ir persirengimo kambaryje. Tai buvo lyg geras mokyklinis vakarėlis, apie kurį, rodos, daugelis pasvajojam būdami mokykloje. Pasiilgom tų laikų, kai trynėm mokyklos suolus, per pertraukas žaidėm "yu-gi-oh" kortom, o vienintelis rūpestis būdavo n raidės dienyne“ – sako grupės nariai.

Kaip ir visuose, taip ir šiame „jautì“ vaizdo klipe, netrūksta spontaniškų, nesuplanuotų idėjų. „Too Fat To Run“ – tai lyg tęsinys kiek anksčiau su vaizdo klipu išėjusiai dainai „Visai Ne Tai“. Maži vaikai auga, eina į mokyklą, joje subręsta, tampa suaugusiais žmonėmis. Vaizdo klipas leidžia lengvai sugrįžti mokyklos suolan ir atgaminti savus prisiminimus.

„Too Fat To Run“ – verčiant į lietuvių kalbą – per storas bėgti. „Tokia ir yra pagrindinė albumo žinutė. Na žinot, kartais jaučiamės tiesiog kiek per stori bėgti.“ – sako grupės nariai. Prieš mėnesį vaikinai iš būsimo albumo išleido pirmąją dainą ir klipą „Visai Ne tai“, kuriame sudėjo žavius vaikystės prisiminimus. Taip pat grupė spėjo sudalyvauti ir „Muzikos salėje“ (Knygų mugės metu), kur kvietė paklausyti ištraukas iš albumo bei įsigyti naująją grupės atributiką.

„jautì“ – tai keturi geri vaikystės draugai, susibūrę prieš tris metus, konkurse „Garažas“ 2016 metais laimėję II vietą, pasirodę įvairiuose muzikos festivaliuose, 2017 metų pavasarį išleidę savo pirmąjį mini albumą „Gap Year“ bei pristatę jį keturiuose Lietuvos miestuose, o pernai gerbėjus pradžiuginę nuotaikingai ekspresyviu vaizdo klipu „Mhm“.

Grupė „jautì“ kovo 25 d. išleis visą albumą, įrašytą „Ymir Audio“ studijoje su Snorre Bergerud pagalba ir neslepia, kad jis pasirodys tiek vinilo, tiek kompaktinio disko formatu jau balandžio mėnesį. 
Skaitykite daugiau