Grupė „Išjunk šviesą“ koncertavo avinams

„Išjunk šviesą“ / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-08-09 13:59
Nors aukščiausi politikai lietuvius gąsdina antrąja krizės banga, žinomas muzikantas, grupės „Išjunk šviesą“ lyderis Valdas Burnys įsitinęs: šiuo metu Lietuvoje – tikras rojus. Vasaros pabaigoje daržai bei sodai lūžta nuo gėrybių, netrūksta nei gėrimų, nei užkandos.

O  skandalistu vadintą vyrą mielai kviečia koncertuoti ir į barus, ir į vaikų šventes, ir net į atlaidus.  Betgi padainavęs visiems Marijos žemės gyventojams, pakoncertavęs  užsienio lietuviams Valdelis pasiilgo naujų iššūkių.  Taigi, vieną dieną  kolegas pakvietė į gimtojo kaimo laukus. Misija – ypatinga. Klipas, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka avys ir avinai.

„Sunkumai buvo beprotiški ir labai ekstremalūs, nes avinukai labai daug „prisiminavę” minų”. Teko saugotis ne tik lietaus, bet ir kad ant tų minų nepaslystumėme”, – įspūdžiais apie klipo filmavimą tarp avinų LNK „Karamelinėms naujienoms” dalinosi Valdas Burnys.

Kai tik oras subjurdavo, o padangę skrosdavo žaibai, avinai išlakstydavo į visas puses. Tačiau tuomet, kai muzikantai juos vėl suburdavo į krūvą, kilo kitų sunkumų. Vos tik Valdelis uždainuodavo, o jo kolega trinktelėdavo būgnais, dainuoti įsigeisdavo ir avinai.

„Jų buvo labai daug. Visi sueidavo į būrį. Tik užgroja muzika, jie galvytę kilst, ausytėm tik karpo. Gaudė jie kiekvieną garsą, klausėsi. O finale su mumis lakstė ir linksminosi. Šventė buvo kaip turi būt”, – sakė V. Burnys.

Išskirtiniai kadrai iš naujojo grupės „Išjunk šviesą” filmavimo jau šį ketvirtadienį 20. 45 val. laidoje „Karamelinės naujienos” tik per LNK.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai