Grupė „Hypocrite“ pristato dainą apie rudenį, išbandymus ir pokalbius su savimi

Grupė „Hypocrite“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-01 17:14
Grupė „Hypocrite“, kurią sudaro aktorius Edgaras Bechter ir operos atlikėjas Dmitrijus Kudrin, klausytojams pristato naują savo dainą „Saulėti vakarai“. Kūrinys apie nelengvą rudens laikotarpį ir nepatogius pokalbius su savimi.

E.Bechter pasakojo apie tai, kas įkvėpė parašyti šią dainą. „Turiu nemažai pažįstamų, kuriems ruduo – pamažu atsiveriantys pragaro vartai. Šis metas ypatingai pavojingas žmonėms, sergantiems depresija. Blogėjant orui atrodo, jog gyvenimas tampa nykus, beprasmis. Pradedi užduoti sau klausimus „vardan ko visa tai?“, „ką dabar daryti?“, „kaip išgyventi šią būseną?“. Norėjau parašyti dainą, kuri šiam nepatogiam pokalbiui su savimi priduotų vilties. Anksčiau aš ir pats susidurdavau su šiomis problemomis, bet vieną dieną supratau, kad ruduo – tik metų laikas. Ir kol aš čia kankinuosi savo beprasmybėje – ten už pusiaujo žydi gėlės, yra saulėta ir šilta. Saulėti vakarai yra kiekviename iš mūsų.“

„Kai pasilieki vienas, dažnai noromis ne noromis pradedi vidinį monologą. Tada prisimeni visus gerus ir blogus gyvenimo momentus, klaidas ir laimėjimus. Saulėti vakarai – tai nepasiekiamas troškimas. Noras surasti savo vietą pasaulyje ir savyje“, – tęsia mintį D.Kudrin.

„Vieniems tai knygos skaitymas prie židinio su arbata rankose, kitiems – mylimo žmogaus apkabinimas, mėgstama veikla. Man šiuo laikotarpiu padeda koncentravimasis į tai, kas svarbu ir dėkingumas už tai, ką turiu“, – priduria E.Bechter.

„Galiu pasakyti, jog einu tinkama linkme. Prieš porą metų supratau, kad mano asmeninė laimė yra artimi žmonės. Taigi “toji vieta„ man – buvimas su šeima. Esama ir būsima“, – šypsosi D.Kudrin.

Grupė švenčia pusės metų egzistavimo laikotarpį. D.Kudrin papasakojo apie savo potyrius, iššūkius ir artimiausius planus.

„Apibendrinant – esu patenkintas. Matau, kad Edgarui mūsų grupė yra svarbi, kaip ir man. Tai mane labai džiugina. Nuostabu surasti scenos partnerį su ambicijomis.

Žinoma, ne visų dainų galutinis rezultatas mane tenkina. Kas yra natūralu. Kai eksperimentuoji ir ieškai kitokių muzikinių sprendimų, ne visada tai pasiteisina.

Mes kartais juokaujam,e kad mus baigiasi žodžiai. Nesinori kartoti tuos pačius žodžių junginius. Tam iššūkiui įveikti pradėjau skaityti eilėraščius. Taip sakant „mokytis iš klasikų“.

Planuojame nesustoti kurti dainas, ieškoti naujų sprendimų. Sekantis kūrinys bus priešingas viskam, ką mes iki šiol kūrėme.“

Grupė „Hypocrite“ pristato kūrinį „Saulėti Vakarai“, kuriam žodžius parašė E.Bechter ir D.Kudrin, aranžuotę darė muzikos prodiuseris, kompozitorius Donatas Tamašauskas DZOUNS.

Naujausi straipsniai