Grupė „Bjelle“ išleido minialbumą „Kas tu toks?“

Grupė „Bjelle“ pristato minialbumą „Kas tu toks?“ / Monikos Girdziušės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kiek daugiau nei prieš metus susibūrusi grupė „Bjelle“ ir jos lyderė Raminta Naujanytė su nekantrumu laukia Knygų mugės, kur Muzikos salėje pristatys pirmąjį savo darbą – minialbumą (angl. EP – extended play) „Kas tu toks?“. Jis unikalus ne tik dėl savito skambesio, bet ir dėl savo formato – vietoje įprastos kompaktinės plokštelės pasirinkta kur kas šiuolaikiškesnė laikmena.

Pasak Ramintos, eksperimentuoti nebijanti grupė jau kurį laiką galvojo apie tai, kad muziką galima patalpinti ne tik kompaktinėje plokštelėje: „CD formato populiarumas po truputį blėsta. Tikiu, kad daugelis muzikos klausosi tiesiog internetu, o dainos CD grotuvuose skamba vis rečiau. Su grupės nariais galvojome apie patogesnį ir įdomesnį sprendimą, tad savo kūrybą sudėjome į delne telpantį USB raktą“.

Tiesa, visi norintys įsigyti grupės minialbumą turėtų paskubėti – kol kas planuojama išleisti vos 100 jo vienetų.

Muzikiniais eksperimentais ir į rėmus netelpančia stilistika garsėjanti grupė „Bjelle“ į minialbumą „Kas tu toks?“ sudėjo 7 autorinius kūrinius. Be jau klausytojų simpatijas pelniusio singlo „Vilkintas laikas“, EP formato albume skambės ir dar 3 niekur negirdėtos dainos.

Joms mušamųjų partijas įrašė Aleksandras Rogoža, gitarų – Mantas Zigmantas ir Ernest Germanovič, o klavišnių – Kasparas Meginis. Staigmena klausytojams 3 papildomi kūriniai, kuriuos a capella atlieka grupės merginos – R. Naujanytė, Milda bei Teresė Andrijauskaitės, pasivadinusios projektu „Bjelle III“.

Pirmieji grupės „Bjelle“ minialbumą „Kas tu toks?“ galės įsigyti Knygų mugės lankytojai, užsukę į Muzikos salę. Čia su gerbėjais vasario 25 ir 26 d. bendraus ir žaviosios grupės merginos.

Grupė „Bjelle“ pristato naują albumą (5 nuotr.)
Monikos Girdziušės nuotr.
+2
Skaitykite daugiau