Grupė „Agentūra“ sugrįžta su nauja daina ir linkėjimais nuo Enrique Iglesias

„Agentūra“ / D.Gražio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-18 12:17
Merginų trio „Agentūra“ pristato pirmąjį savo singlą šiais metais – dainą „Agentūra“.

Pasak dainininkės Gintarės Dugnaitės, šioje kompozicijoje apdainuojama išgalvota, po grupės vėliava veikianti institucija, nagrinėjanti su meilės reikalais susijusius žmonių prašymus ir skundus.

„Įsivaizduokit, kaip būtų nuostabu, jei, norint susirasti idealų partnerį ar nesusiklosčius santykiams su kitu žmogumi, būtų galima internetu kreiptis į mūsų „Agentūrą“, užpildyti paprastą klausimų-atsakymų formą ir gauti tinkamą patarimą, kaip išspręsti kilusias problemas ar sulaukti pasiūlymo, kas būtų tinkamiausias kandidatas į porą, – linksmai kalbėjo Gintarė. – Žinau, kad panaši praktika egzistuoja, juk žmonės kreipiasi į būrėjas, registruojasi pažinčių portaluose, ieško patarimų interneto forumuose... Tad pabandėme įsivaizduoti, kad ir mūsų pačių „Agentūra“ galėtų ne tik dainas dainuoti, bet ir būti naudinga savo patarimais!“ – sakė ji.

D.Gražio nuotr.
D.Gražio nuotr.

Beje, visai neseniai grupė sulaukė malonios dovanos – „Agentūrai“ dedikuotą palinkėjimą ant savo nuotraukos suraitė šiemet Lietuvoje koncertuosiantis Enrique Iglesias.

„Manau, kad su tokia relikvija mes tikrai galim pradėti galvoti apie savo veiklos plėtrą meilės konsultacijų versle. Pasidėtume ofise, kaip dėkingo kliento padėką, ir neatsigintume nuo užsakymų,“ – juokėsi merginų trijulės lyderė Gintarė Dugnaitė, kuriai Enrique Iglesias nuotrauką su dedikacija parvežė jos širdies draugas, turėjęs progą padirbėti su garsiuoju atlikėju, kai šis koncertavo Maskvoje. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai