Grupė „2 Donatai” dovanoja naują dainos „Keista spalva“ versiją

„2 Donatai“ Donatas Čižauskas ir Karolis Akulavičius / „Fotogenijų“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-22 15:21
Praėjusią savaitę užbaigę du mėnesius trukusį koncertinį turą po Lietuvą, grupės „2 Donatai” nariai sustoti neketina – šį kartą talentingieji atlikėjai pristato naują dainos „Keista spalva” versiją.

Tie, kurie atidžiai seka Donato Čižausko pasirodymus „Žvaigždžių duetuose”, šią dainą jau spėjo išgirsti – atlikėjas kartu su Indre Stonkuviene vienam iš savo pasirodymų pasirinko būtent šį kūrinį. Pasak D.Čižausko, daina „Keista spalva” jam pasirodė labai smagi, žaisminga ir artima žmonėms, todėl grupė „2 Donatai” nutarė įtraukti ją ir į savo repertuarą.

„Dar kurį laiką po pasirodymo ši daina neišėjo iš galvos, todėl nusprendėme, jog būtų smagu ją dainuoti kartu su publika” – apie idėją įrašyti savo versiją pasakojo Donatas Čižauskas.

Jo pasiūlymą džiugiai priėmė ir Karolis Akulavičius: „Manau, jog ši smagi daina užkariaus klausytojų širdis ir per šventes tikrai skambės ne vienuose namuose”.

Patys dainininkai didžiąsias metų šventes pasitiks dirbdami, tačiau iš karto po koncertų skubės pas artimuosius. Karolio namuose lauks žmona Ingrida kartu su mažiau nei prieš mėnesį gimusiu sūnumi Rojumi, o Donatas šventes praleis su žmona Ieva.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai