Grupė „120“ nusileido: įžymybių lenktynėse triumfavo moterys

Pristatytos „Aurum 1006 km lenktynės“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-04 16:09
Iki iepos 18–21 dienomis Palangoje vyksiančių tradicinių, jau devynioliktųjų, „Aurum 1006 km lenktynių" beliko du su puse mėnesio.

Kuo mažiau laiko skiria mus nuo didžiausio Baltijos šalyse automobilių sporto festivalio, tuo daugiau renginio paslapčių linkę atskleisti organizatoriai.

Penktadienį 51-ąsias įkūrimo metines mininčiame „Plytinės“ kartodrome pristatytos kelios naujienos, praturtinsiančios ir taip plačią lenktynių Palangoje programą.

„Pasiruošimas atsakingiausiam ne tik organizatoriams ar sportininkams bei komandoms, bet ir dideliam būriui pramogų pasaulio žvaigždžių, be kurių jau neįsivaizduojamos šios lenktynės, egzaminui eina įprasta vaga, - pristatydamas lenktynių naujoves ir „Žvaigždžių lenktynes #suTV6 pramogauju KITAIP“, – kalbėjo varžybas rengiančios VšĮ „Promo events“ direktorius Darius Jonušis.

Pagrindinis lenktynių organizatorius prisiminė prieš kelis metus buvusias labai populiarias žvaigždžių lenktynes, kurios sulaukdavo ne mažiau aistrų nei tikrosios lenktynės.

„Jų buvome atsisakę ne todėl, kad žvaigždžių lenktynės nebūtų sulaukę susidomėjimo. Lenktynių programa buvo tokia intensyvi, kad sunku bebuvo rasti vietos ir laiko, – sakė D. Jonušis. – Tačiau šiemet, rengdami 19-ąsias ir ruošdamiesi jubiliejinėms, 20-sioms maratoninėms lenktynėms, žiūrovams pažadėjome ypatingą pramogų ir laisvalaikio pynę, o žodį reikia tesėti“.

Pristatytos „Aurum 1006 km lenktynės“
Pristatytos „Aurum 1006 km lenktynės“

„TV6 šįkart į trasą pakvies eterio žvaigždes – galėsite gal ir šiek tiek pakikenti iš jų sugebėjimų, o gal kažkuri labai nustebins. Kadangi jau seniai aišku, jog moterys vairuoja geriau ir mums belieka varžytis tarpusavyje, tai šiemet moterų kanalas TV8 pakvies visas moteris išbandyti jėgas orientacinio ralio trasoje“, – intriguodama susirinkusius apie lenktynių naujoves pasakojo TV3 vadovė L. Blaževičiūtė.

Naujienų pristatymą užbaigė žvaigždžių lenktynių repeticija, kurią surengė „X Faktoriaus“ nugalėtojai grupė „120“, „X Faktorius“ dalyvė Indrė Grikšelytė, „Power Hit Radio“ laidų vedėja Kamilė Tumelytė-KAIA, Audrė Kudabienė ir Mindaugas Rainys.

Šį kartą sėkmė šypsojosi moterims – pirmąją vietą laimėjo Indrė Grikšelytė, antra liko Audrė Kudabienė, o ant trečiojo pakylos laiptelio užlipo „120“ narys Šarūnas, kuris po kvalifikacinio važiavimo buvo likęs paskutinis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai