Grupė „Without Letters“ pristato debiutinį albumą

„Without Letters“/Saulės Biliuvaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-24 14:21
Vienu įdomiausių Lietuvos šiuolaikinės muzikos reiškinių tituluojama, elektroninės ir gitarinės muzikos platumas tyrinėjanti grupė „Without Letters“ šiandien pristato dešimtmetį ruoštą debiutinį albumą „Abundance Supreme“.

Nauju albumu grupė „Without Letters“ tik dar labiau išplėtė savo muzikinių eksperimentų lauką – „Abundance Supreme“ susideda iš aštrių „hardcore“ ir „gabber“ garsų, „noise rock“ akcentų, niekur nedingo pastarųjų metų grupės kūryboje išryškėjusi gitarinio „techno“ energija. Tarp albumo kūrinių galima rasti ir bendrų įrašų su grupėmis „shishi“ bei „Planeta Polar“.

Savo klausytojus šiame kūrybos etape „Without Letters“ kviečia prisijungti ir kartu kurti vakarėlius, kuriuose nebūtų gitarinei scenai būdingos grupės ir klausytojo hierarchijos bei išryškėtų nesuvaržyta, elektroninės muzikos vakarėliams būdinga energija, visus išlaisvinanti ir paleidžianti susikaustymą bei nerimą.

Vienas tokių vakarėlių įvyks jau rytoj, gegužės 25 dieną, bare „Amadeus“ Vilniuje. Vakaro pradžioje, antrame „Amadeus“ aukšte įsikūrusioje muzikos įrašų parduotuvėje „Discotag“, pokalbio metu grupės nariai papasakos apie savo naujausią albumą „Abundance Supreme“ ir atsakys į visus klausimus, o vakarui įsibėgėjus gyvai atliks albumo kūrinius.

Po „Without Letters“ pasirodymo vakarėlį prie pultų tęs grupės draugai ir bendražygiai – leidybos kompanijos „Partyzanai Pop“ kuratorius Mantas T. bei vienas iš jauniausių „Partyzanai Pop“ remiksuotojų – Ement Music, taip pat – Fingalick, Brokenchord ir „Palanga Street Radio“ atstovas .

Nuo šiandien „Abundance Supreme“ galima išgirsti ir įsigyti skaitmeninėse muzikos klausymo platformose, taip pat – įrašytą vinilo plokštelėje, išleistoje itin ribotu, 150 vienetų tiražu. Albumo leidyba rūpinosi leidybinė kompanija „Partyzanai Pop“. 

Temos:

Naujiena Teatras

Naujausi straipsniai