Gruodžio mėnesio horoskopas

Kalėdiniai keksiukai / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-30 19:00
Kokių stebuklų ar puikių žinių atneš pirmasis žiemos mėnuo? Dvasinio tobulėjimo centro „Sadhana“ įkūrėjos astrologės Lanos Kutkytės prognozės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pirmąsias dvi dekadas vyraus optimistiškos nuotaikos, lydės sėkmė ir įkvėpimas. To, ko taip norite, galėsite pasiekti žymiai mažesnėmis pastangomis nei visuomet, tad svarbu nebijoti didelių projektų, plėtros bei bendravimo su autoritetingais žmonėmis, kurie gali ne tik įkvėpti, bet ir pagelbėti jūsų veikloje.

Tai jūsų populiarumo metas, tad palanku gyventi kuo aktyviau ir neužsidaryti nuo pasaulio. Trečioji dekada ypač darbinga, tačiau jau ne tokia energinga, kaip pirmosios dvi. Dabar svarbiau nuveikti ne kuo daugiau, o kuo profesionaliau. Tvarkykite senus darbus, tačiau naujų pradėti neskubėkite.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 5, 9, 17, 27.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Galimai teks daug ką savo gyvenime keisti iš esmės. Tai nebūtinai bus negatyvūs pokyčiai, tačiau dėl didelio tempo ir nuolatinių netikėtumų bus sudėtinga išvengti streso. Intuityvūs žmonės gali savaime nujausti, ko reikėtų atsisakyti, kas jau atgyveno savo laiką ir turėtų išeiti iš jūsų gyvenimo.

Tiems, kurie turi antrąją pusę patartina skirti jai daugiau dėmesio ir nesižvalgyti į kitus pretendentus į jūsų širdį – tai gali atnešti rimtų problemų, kurios vėliau nemaloniai lems santykių eigą. Trečiąją dekadą būsite populiarūs ir gerbiami – metas vėl prisiminti senus projektus, kuriuos svajojote įkūnyti.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 2, 10, 20, 30.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Meilės santykiai, nuoširdus bendravimas, įsipareigojimų vykdymas – tai itin svarbios šio mėnesio temos. Laikotarpis iki gruodžio 17 d. – palankus laikas tiems, kurie nori užmegzti rimtus santykius, ieško ilgalaikio ir patikimo ryšio.

Tiems, kurie jau turi antrąją pusę – laikas žengti žymų žingsnį į priekį ir dar labiau sutvirtinti santykius. Jausmai šiuo metu atsiskleis naujai, pavyks nemažai suvokti, tinkamai suprasti partnerio poreikius, ypač jeigu to bus siekiama.

Nuo gruodžio 17 d. laukia gana painus metas, netinkamas naujų santykių pradžiai ar rimtoms sutartims sudaryti. Šį laiką skirkite kasdieniams darbams.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 4, 5, 21, 31.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šis mėnuo turėtų būti skirtas įprastiems darbams bei kruopščiam savo pareigų vykdymui. Tai nėra tinkamas metas pradėti kažką, kas jums ypač svarbu, kadangi plėtra seksis itin sunkiai. Pirmąsias dvi dekadas atkreipkite dėmesį į savo sveikatą ir susimąstykite, ar jūsų gyvenimo būdas, mityba, dienos režimas yra tinkamas – būtent šiuo laiku kūnas ypač aiškiai gali nurodyti esamus ar dar tik artėjančius negalavimus.

Paskutiniąją dekadą galite ir vėl netikėtai sutikti tuos, su kuriais santykiai atrodė baigti, tad ir vėl gali tekti aiškintis iš naujo kažką, kas dar liko neišspręsta. Netinkamas metas jokiems naujiems pirkiniams.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 6, 15, 20, 24.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pirmąsias dvi dekadas netrūks nei meilės, nei aplinkinių dėmesio, dažniausiai lydės puiki nuotaika ir noras gyventi kuo aktyviau. Palankus laikas meilės pasimatymams, įvairioms šventėms, aktyviam poilsiui, sportui, viešiems pasirodymams. Bus sunku dirbti darbus, kurie nėra jums malonūs, įdomūs, tad jei galite, neapsikraukite nuobodžiais reikalais, o verčiau leiskite sau pailsėti.

Trečioji dekada jau visai kitokia: poilsiui gali visai nebūti galimybių, pareigos primins apie save, o darbai užplūs lyg lavina. Tai darbingas laikas, bet labiau tinkamas tęsti senus darbus. Naujus planus ir pirkinius atidėkite ateičiai.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 9, 10, 17, 26.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pirmosios dvi dekados galimai atneš svarbių reikalų, susijusių su šeima, namais, buitimi. Pasirūpinkite savo šeimos nariais, išklausykite, pagelbėkite ten, kur galite, – tai bus ypač aktualu. Tai metas, kuomet bus svarbu gebėti protingai suderinti darbą su poilsiu.

Galite būti jautrūs fiziškai ir emociškai, tad svarbu leisti sau dažniau pabūti vienumoje, vengti triukšmingos kompanijos bei sunkių darbų gausos.

Trečiąją dekadą prireiks daugiau kantrybės tiems, kurie turi vaikų – jie gali elgtis neprognozuojamai. Asmeniniame gyvenime atsargiai vertinkite naujas pažintis, jos gali būti nerimtos, neperspektyvios.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 2, 11, 19, 20.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Iki gruodžio 17 d. pasistenkite sutvarkyti kuo daugiau jums svarbių darbų – tai vaisingas metas, tad pavyks ypač daug nuveikti, jei tik to norėsite. Palankus laikas tvarkyti dokumentus, mokytis naujų dalykų, skirti svarbius susitikimus bei pirkti techniką.

Visgi santykiai, kurie užsimegztų šiuo metu, būtų arba trumpi, arba paviršutiniški, todėl protingiausia būtų susitelkti į darbinį gyvenimą bei mokslus, o meilės reikalus atidėti kitam mėnesiui.

Nuo gruodžio 17 d. gali tekti spręsti senas ir jau užmirštas problemas, taisyti senas klaidas bei palaikyti savo šeimos narius, kuomet jiems to prireiks.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 4, 5, 21, 31.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gruodis jums – ypač darbingas. Tai laikotarpis, kuomet galite padaryti nemažai darbų, kuriems paprastai pritrūksta kantrybės ir motyvacijos. Svarbiausius ir sudėtingiausius reikalus svarbu sutvarkyti per pirmąsias dvi dekadas, kadangi vėliau gali įsivelti nemažai klaidų, keistos painiavos, nesusikalbėjimo.

Pasvarstykite apie savo turimas galimybes užsidirbti daugiau, gal pakeisti darbą arba kreiptis į viršininką dėl didesnio atlygio. Pats metas tinkamai sutvarkyti savo asmeninę buhalteriją, pradėti taupyti, skaičiuoti pinigus. Stambiems pirkiniams palankiausias metas iki gruodžio 17 d.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 6, 15, 24, 27.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Gruodžio pirmosios dvi dekados jums nusimato išties sėkmingos ir kupinos įvykių. Jei tik panorėsite, galėsite per trumpą laiko tarpą nuveikti žymiai daugiau nei įprastai. Būsite energingi, optimistiškai žvelgsite į gyvenimą bei turėsite įdomių idėjų.

Protinga būtų nuveikti kažką reikšmingo, turinčio perspektyvą, prasmę – tai jėgos ir plėtros metas, tad išnaudokite jį tinkamai ir negaiškite laiko nereikšmingoms smulkmenoms.

Tai, ką dabar pradėsite, turės tendenciją plėstis ir ateityje, tad svarbu netinginiauti ir imtis veiksmų, kurie pakeistų jūsų gyvenimą. Savarankiškumas – tai ypač šiuo metu reikalinga savybė.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 9, 10, 26,27.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Gruodis šiemet gali pasirodyti gana sudėtingas. Pasaugokite save nuo nuovargio, streso, nemalonių žmonių bei sunkių darbų. Būsite per daug jautrūs, greičiau pavargsite, galite pernelyg emocingai reaguoti net į pačias nereikšmingiausias situacijas.

Gali lydėti vienatvės jausmas, net ir tais atvejais, kai būsite apsupti žmonių. Šis mėnuo, ypač pirmosios dvi dekados, tinkamas apsivalymui nuo senų nuoskaudų, negatyvių emocijų, prisirišimų bei panašių vidinių blokų, kurie neleidžia judėti pirmyn.

Paskutiniąją dekadą pasijusite laisviau, pasaulį aplink save pamatysite jau kitaip, turėsite daugiau energijos.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 2, 12, 20, 30.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gebėjimas dirbti komandoje, prisiderinti prie kolektyvo, pasidalyti idėjomis dabar ypač pravers. Vienumoje bus sunku nuveikti svarbius ir didelius sumanymus, tad pasiruoškite atsiverti aktyviam bendravimui. Draugų bei kolegų paramos sulauksite lengviau nei visuomet, trauksite geranoriškus žmones lyg savaime. Visgi svarbu, kad jūsų sumanymai neštų naudą ne tik jums, bet ir aplinkiniams – savanaudiški tikslai nebus palaikomi.

Trečiąją dekadą gyvenimo tempas kiek aprims, ir pastebėsite, jog dažniau norisi ramybės bei saugumo. Tai metas, kuomet patartina atsisakyti neskubių reikalų ir tiesiog ilsėtis.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 4, 5, 21, 31.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Gruodžio pirmosios dvi dekados gali įnešti „šalčio“ santykiuose, tačiau to nevertėtų pernelyg sureikšminti – tai laikina ir nebūtinai fatališka. Apskritai šilti santykiai, lengvas, nerūpestingas bendravimas gali nesiklostyti. Šis laikas labiau tinkamas profesiniam augimui, o ne asmeniniam gyvenimui.

Tą greičiausiai jausite natūraliai, tad nevertėtų tam priešintis – tai savalaikis procesas. Aiškiai žinosite, ką turite padaryti, kad karjeros reikalai judėtų į priekį, gebėsite disciplinuotai veikti ir judėti reikiama linkme. Paskutiniąją dekadą pavyks lengviau susikalbėti sa artimais žmonėmis ir pailsėti nuo įtempto grafiko.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 6, 10, 15, 24.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt)​

Ji24.lt

Naujausi straipsniai