Gruodis: sėkmingiausių dienų kalendorius

Laikrodis / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-01 08:25
Kada geriau dirbti išsijuosus, o kada verčiau pristabdyti ir energiją verčiau skirti savo meilei puoselėti? Kokios dienos palankios pasimatymui, o kada geriau laiką leisti vienumoje? Pataria astrologė Lana Kutkytė.

1 SAVAITĖ

Gruodžio 1 d.

Ryte gali būti sunkiau išsijudinti, veikti konkrečiai, tad svarbiausius dienos darbus patartina pradėti nuo 10.50 val. Atidėkite į šalį visus mažiau reikšmingus reikalus bei asmeninio gyvenimo problemas ir užsiimkite tuo, kas dabar yra aktualiausia ir naudingiausia.

Gruodžio 2 d.

Tai išties darbinga diena, tai jei tik panorėsite, galėsite nuveikti tiek, kiek paprastai nuveikiate per kelias dienas. Svarbiausia – nesiblaškyti dėl smulkmenų ir disciplinuotai laikytis dienotvarkės. Puiki diena rimtų dokumentų tvarkymui, rimtų sutarčių sudarymui.

Gruodžio 3 d.

Laikas nuo 11 val. iki 13.10 val. tinkamas gražiam bendravimui, pasimatymams, sėkmingiems pirkiniams. Visgi visa diena turėtų būti skirta rimtiems darbams, pareigoms bei ateities planavimui. Svarbius reikalus skubėkite užbaigti iki 19 val., vėliau bus sunkiau susikaupti.

Gruodžio 4 d.

Nusimato daug bendravimo tiek gyvai susitikus, tiek ir internetu. Bus sudėtinga ramiai būti vienumoje, norėsis susitikti su draugais, bendraminčiais bei pasidalyti savo idėjomis. Vakaras nuo 21 val. iki 23 val. ypač vaisingas tiems, kurie planuoja gražų laiko praleidimą su sau brangiais žmonėmis.

2 SAVAITĖ

Gruodžio 5 d.

Pažadus reikėtų dalyti ypač atsargiai, kadangi apie juos vėliau jums bus ne kartą primenama. Tai stipri diena, ypač tiems, kurie suvokia žodžių jėgą. Malda, postulatai, mantros šiandien veiks ypač stipriai, tad būtinai skirkite tam pakankamai laiko.

Gruodžio 6 d.

Sunkiau bus dirbti darbus, reikalaujančius konkretumo, disciplinos ir logikos. Susikaupti lengviausia bus meilės sferoje, o ir diena tam puikiai tinka. Nebus lengva tiems, kurie natūraliai stokoja savyje švelnumo, užuojautos, subtilumo. Vulgarumas ir šiurkštumas nebus toleruojamas.

Gruodžio 7 d.

Dirbkite įprastus darbus ir venkite naujų pažinčių bei projektų. Ypač sudėtingas metas nusimato nuo 10 val. iki 12 val. bei nuo 15 val. iki 17 val. Susiplanuokite dienotvarkę taip, kad nereikėtų skubėti, stresuoti ir laikytis griežto grafiko.

Gruodžio 8 d.

Laikas iki 13.25 val. atneš nemažai iliuzijų – daug kas gali pasirodyti visai ne taip, kaip yra iš tikrųjų. Ypač sunku bus tiems, kurie sunkiai valdo savo emocijas ir turi polinkį depresijai. Nuo 13.25 val. nusimato puikus metas tiek romantiškiems nuotykiams, tiek ir dideliems darbams.

Gruodžio 9 d.

Tai viena palankausių ir energetiškai stipriausių dienų šį mėnesį. Jeigu turite svarbių ir sudėtingų sumanymų, tuomet pradėkite jų įgyvendinimą būtent šiandien, tai suteiks daugiau augimo ir plėtros galimybių. Puiki diena pokalbiams su autoritetingais žmonėmis.

Gruodžio 10 d.

Verslo reikalus geriausia tvarkyti iki 12.40 val., tačiau tik tuo atveju, jei tikrai žinote, ką darote. Laikas tarp 12.40 val ir 14.40 val. nėra efektyvus, todėl jei bandysite tuo metu kažką rimto nuveikti, gali sektis sunkiau arba vėliau gali tekti perdaryti.

Gruodžio 11 d.

Harmoninga ir vaisinga diena, kuomet bus lengva nuveikti daug konkrečių darbų, ramiai sutvarkyti svarbius reikalus bei gražiai praleisti laiką su artimaisiais. Jeigu kažkas kreipsis į jus pagalbos arba patarimo, padarykite viską, ką galite, kad pagelbėtumėte.

3 SAVAITĖ

Gruodžio 12 d.

Laikas nuo 12.40 val. iki 14.40 val. nėra efektyvus, todėl jį verčiau skirkite poilsiui arba įprastiems darbams, kuriuos išmanote. Neignoruokite idėjų, kurios ateis pas jus nuo 15.20 val. – tai svarbūs suvokimai, kurie nurodo jums tinkamiausią kelią.

Gruodžio 13 d.

Harmoningas dienos fonas, tinkamas svarbiems darbams, tęsis iki 16.05 val. Vėliau laukia gana įtemptas metas, kuomet bus nelengva taikiai bendrauti, susikalbėti bei sutvarkyti darbus neįpuolant į emocijas. Būtų protingiausia susiaurinti bendravimo ratą ir dažniau susilaikyti nuo noro pasakyti, ką manote iš tikrųjų.

Gruodžio 14 d.

Tai viena sudėtingiausių dienų, kuomet bus sunku susikaupti, atsipalaiduoti bei išlaikyti gražius santykius su aplinkiniais. Susipykti dėl nereikšmingų smulkmenų bus itin paprasta, todėl susilaikykite nuo aštrių žodžių, priekaištų bei noro vadovauti.

Gruodžio 15 d.

Skirkite dėmesį savo šeimos nariams, apsižiūrėkite, galbūt kažko trūksta namuose, galbūt kažką reikėtų keisti – dabar tą suvokti bus ypač lengva. Normalu, jeigu norėsis daugiau laiko būti namuose, tam diena išties palanki. Dabar būtent namai suteiks reikiamo palaikymo.

Gruodžio 16 d.

Dienoje bus daug laisvės, galimybių elgtis taip, kaip norite. Nors gali būti sunku nuveikti kažką reikšmingo, tačiau galima bus sutvarkyti keletą svarbių smulkmenų. Laikas tarp 13.15 val. ir 15.15 val. neturės augimo ir plėtros energijos, tad jį skirkite poilsiui.

Gruodžio 17 d.

Tai įdomi, mistiška diena. Visata jums dovanos nuorodas, kurios bus tarsi kelio ženklai, parodantys, kur geriau sustoti, o kur judėti leidžiama. Jeigu gebate įsiklausyti į save bei savo aplinką – tai vaisinga diena, kuriuos metu galite daug ką sudėlioti į savo vietas.

Gruodžio 18 d.

Šios dienos pasiūlymai iš aplinkos bei jūsų pačių idėjos gali būti ne tik neperspektyvios, bet net ir pavojingos, įpainiojančios į nereikalingas, energiją atimančias situacijas. Sumažinkite bendravimą ir nepriimkite jokių sprendimų, ypač iki 21.40 val.

4 SAVAITĖ

Gruodžio 19 d.

Romantikai nėra palankus metas, tad jeigu šiandien kažkas demonstruotų šiltus jausmus bei meilę – tai greičiausiai nuoroda į tai, jog žmogus nori iš jūsų kažko praktiško sau. Meilė šiandien neatrodys tokia svarbi, tai konkrečių darbų ir mokslų diena, tad tam ją ir išnaudokite.

Gruodžio 20 d.

Kaip ir vakar, tai darbinga diena, kuri skirta svarbiems reikalams tvarkyti, tad meilei nėra palanki. Sėkmingiausi bus tie, kurie geba prisiderinti prie kolektyvo ir moka dalytis darbais bei pareigomis su kitais. Kruopštumas, punktualumas bei darbštumas – būtinos savybės šiandien.

Gruodžio 21 d.

Sėkmingiausi bus tie, kurie iš prigimties yra rimti ir atsakingai atlieka savo pareigas. Naujiems darbams metas nėra tinkamas, tačiau puikiai klostysis darbai, kurie jau pradėti. Gausite jums reikalingą informaciją, kuri bus tarsi raktas į sėkmę.

Gruodžio 22 d.

Svarbu neleisti sau šiurkštumo, jo ir taip gali būti nemažai jūsų aplinkoje, tad stebėkite savo reakcijas ir pasistenkite išlaikyti mandagumą bet kuriose situacijose. Išvaizda šiandien daug lems, tad būtinai prisiderinkite prie aplinkos, kurioje būsite, ir pasistenkite atrodyti tvarkingai.

Gruodžio 23 d.

Iki 14.30 val. – palankus metas harmoningiems bei rimtiems santykiams kurti. Skirkite svarbius pasimatymus su jums svarbiais žmonėmis, tačiau susilaikykite nuo naujų pažinčių. Vakaras nuo 16.30 val. ypač tinkamas stiprioms dvasinėms praktikoms bei teorijoms.

Gruodžio 24 d.

Tai diena, kurios metu vyraus daug aistros, veržlumo ir kartais valdingumo bei pavydo. Jeigu jau turite antrąją pusę, tuomet pademonstruokite, jog jį/ją branginate, tai bus tinkamai įvertinta ir labai reikalinga. Susitikimams ir svarbiems pokalbiams geriausias laikas nuo 17 val. iki 19 val.

Gruodžio 25 d.

Šiandien gali būti visko: meilės, pavydo, apgaulių, rimtų ir nerimtų pažadų. Svarbu bus neskubėti daryti rimtų sprendimų, ypač finansų ir meilės sferoje. Gali ateiti puikios galimybės, tačiau jūsų netinkamas elgesys bei žodžiai gali daug ką sugadinti, supainioti. Šiandien patartina kuo mažiau kalbėti be reikalo.

5 SAVAITĖ

Gruodžio 26 d.

Net jeigu jūsų viršininkas nėra griežtas, šiandien jis gali pateikti nemalonių staigmenų ir priekaištauti, kritikuoti jūsų darbus. Nesuteikite tam pagrindo ir būkite atsakingi. Ypač konfliktiškas nusimato laikas nuo 15.20 val. iki 17.20 val.

Gruodžio 27 d.

Tai nėra tinkamas laikas naujiems darbams, tačiau puikiai tinka tęsti senuosius. Tai viena harmoningiausių ir gražiausių dienų šį mėnesį. Palanku skirti romantiškus pasimatymus, aktyviai darbuotis, susitikti su draugais, sportuoti, studijuoti užsienio kalbas bei gilintis į savo dvasinį pasaulį.

Gruodžio 28 d.

Viena nemaloniausių dienų, tad nenustebkite, jeigu pasijusite prasčiau nei paprastai. Pasistenkite stebėti savo mitybą, gerai išsimiegokite ir neskubėkite veržtis į priekį. Tai nėra tinkamas metas svarbiems susitikimams bei reikalams. Pats metas išmesti arba padovanoti daiktus, kurie nėra naudojami, o tik užima vietą namuose.

Gruodžio 29 d.

8.53 val. laukia jaunatis, tad šiandien būkite ypač atsargūs ir neužprogramuokite patys sau negatyvių įvykių ateičiai. Kalbėkite ir mąstykite vien tik pozityviai, venkite tų, su kuriais paprastai sutariate sunkiai. Šios dienos planetų tarpusavio aspektai atneš daug nuostabių suvokimų bei galimybių, kurias ateityje reikės išnaudoti.

Gruodžio 30 d.

Rytas nuo 8.20 val. iki 11.20 val. gana avaringas, nervingas ir konfliktiškas, tad sudarykite sau sąlygas, kad nereikėtų skubėti. Protingiausia būtų neskirti susitikimų su tais, kurie turi įtakos jūsų socialinei sėkmei. Dienos fonas nėra palankus asmeninio gyvenimo reikalams tvarkyti.

Gruodžio 31 d.

Veržli, energinga ir versli diena. Sėkmingiausi bus tie, kurie turi savyje komunikabilumo, draugiškumo, originalumo, atvirumo, gebėjimo priimti naujus dalykus bei žmones. Pasistenkite kuo mažiau kopijuoti kitų žmonių idėjas ir veiksmus, tai bus iš karto pastebėta ir įvertinta neigiamai.

Kalendorių sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt)

Ji24.lt

Naujausi straipsniai