Grožis pagal Viktoriją Siegel: „Tikrasis grožis prasideda nuo meilės sau“

Viktorija Siegel/Gedimino Žilinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-16 10:47
„Grakščiai pasitempusi, pasitikėjimu savimi ir laime spindinti moteris man visada atrodo graži. Ir kalbėdama apie grožį priduriu, kad tikrasis prasideda nuo meilės sau“, – sako socialinių tinklų žvaigždė Viktorija Siegel.

ODA. Niekada neturėjau nepriekaištingos veido odos. Nuo paauglystės kovojau su bėrimais ir kartais net pajuokaudavau, kad spuogai yra mano geriausi draugai, visai nenorintys manęs palikti (šypsosi). Tačiau tai man netrukdo jaustis gražiai. Kiekvienas turime trūkumų, tiesiog reikia nustoti save kritikuoti ir priimti tokį, koks esi. Kadangi netoleruoju produktų, kuriuose yra laktozės ir glitimo, o veido oda yra labai jautriai reaguoja į įvairias kosmetikos priemones, išvengti bėrimų sudėtinga. Reguliariai lankausi pas dermatologus ir kosmetologus, atlieku įvairias procedūras – pamėgau „Jet Peel“ veido valymą ir PRP. Taip gerinu odos būklę ir gydau ją. Jau kurį laiką gyvenu Kanuose, mėgstu pasilepinti saulės spinduliais, todėl turiu atsakingai rinktis veido procedūras – ne po visų galima degintis ar tiesiog būti saulėje.

RITUALAS. Ryte ir vakare naudoju „Zeroid“ drėkinamąjį kremą. Renkuosi tos pačios firmos prausiklį, skirtą riebiai ir jautriai veido odai. Niekada neinu miegoti su makiažu, veido odą visada kruopščiai paruošiu nakčiai.

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA. Mėgstu gražų, švarų, bet kartu ryškų makiažą, kuris pabrėžia gražiausius veido bruožus ir paslepia trūkumus. Kasdien pasidažau švelniai, o kartais – ne. Esu prisiauginusi blakstienas, jos pakankamai išryškina veido bruožus. Ypatingomis progomis paeksperimentuoju su ryškia akių šešėlių palete. Esu baigusi makiažo kursus, todėl nėra sunku pasidažyti pačiai.

Viktorija Siegel
Viktorija Siegel

PLAUKAI. Niekada jų nedažiau, nesu ir prisiauginusi. Tikrai galiu pasidžiaugti sveikais ir gražiais plaukais. Šiandien esu pamėgusi „Marrakesh“ priežiūros priemones, kurias parenka kirpėja. Kartą per tris mėnesius pakerpu plaukų galiukus.

KŪNAS. Be didelių pastangų esu liekna. Praėjus trims savaitėms po gimdymo grįžo ankstesnės kūno formos. Kad būčiau liekna, man nebūtina laikytis dietų ir, atvirai pasakius, niekada nesu to dariusi. Žiūriu, ką valgau, ne tiek dėl figūros, kiek dėl sveikatos ir geros savijautos.

MANIKIŪRAS. Tvarkingi nagai – dalis moters grožio. Visada atkreipiu dėmesį į sutvarkytus nagus – du kartus per mėnesį lankausi pas manikiūro meistrę, o nagų spalvą renkuosi pagal nuotaiką. Vienas mano favoritų – prancūziškas lakavimas. Amžina klasika.

KVEPALAI. Šiuo metu mėgstamiausias aromatas, kuris sužavėjo ir mano šeimos narius bei draugus, – „Drops Aida“. Ko gero, dar niekada nesu sulaukusi tiek klausimų, kokiais kvepalais esu pasikvepinui.

5 grožio būtinybės:

Kokybiškas miegas.

Subalansuota mityba.

Tvarkingi antakiai.

Švarūs ir išpuoselėti plaukai.

Šypsena veide.

Naujausi straipsniai