Grožio žinių vedėjais tapę Jonas Radzevičius ir Natalija Bunkė pranešė karščiausias naujienas iš Kauno

Natalija Bunkė ir Jonas Radzevičius / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-07 20:42
Ketvirtadienio pavakarę keli šimtai prašmatniai apsitaisiusių ponių ir ponų skubėjo į Kauno loftą „Gargaras“, kuris vienam vakarui virto improvizuota televizijos žinių studija. Joje „gyvai“ karščiausias grožio ir sveikatos naujienas susirinkusiems pranešinėjo žinių vedėjais tapę Jonas Radzevičius ir stilingais akiniais nosį pabalnojusi Natalija Bunkė, o grožio prognozes šiam pavasariui tradiciškai pristatė „orų berniukas“ astrologas Naglis Šulija.

Tokiu originaliu renginiu reikšmingą veiklos plėtros etapą ir metų sukaktį nuo dalyvavimo televizijos šou „Misija grožis“ pažymėjo Kauno klinika „Grožio chirurgija“.

Vakaro idėją sugalvojo ir realizavo vieno iš trijų klinikos partnerių Vyginto Kaikario žmona Kristina Kaikarienė, kartu su Jurga Anusauskienė ir Aida Januškevičienė praėjusių metų pabaigoje įkūrusios ryšių su visuomene ir renginių organizavimo agentūrą „Renginių kodas“.

„Norėjosi neįprastos vietos, kurioje tilptų visi norintys bendraminčiai, draugai, pažįstami. Renginio idėja kilo prisiminus senas žinių laidas „Panorama“, „Vremia“. Ruošdamiesi vakarui, į klubą sunešėme beprotišką kiekį stiklų, indų, vazų, į permatomus indelius pamerkėme nuostabiai gražius hiacintus“, – emocingai pasakojo K.Kaikarienė.

O Jurgai Anusauskienei tai buvo bene pirmasis viešas pasirodymas po akių vokių korekcijos, apie kurią rašė Žmonės.lt.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Karina ir Saulius Skambinai, Gediminas Juodeika, Anna Mois, Liepa Mondeikaitė, Inga Budrienė, Asta Baukutė, Vaiva Budraitytė ir kiti žinomi žmonės iš Kauno ir Vilniaus, tarp kurių sukiojosi ir „Misija grožis“ dalyvės, vakaro metu ne tik šypsodamiesi sekė kiekvieną grožio ir sveikatos naujieną, pristatytą televizijos žinių formatu, bet ir žavėjosi originaliais baleto primarijų pasirodymais.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Jau baigęs profesionalaus baleto šokėjo karjerą, tačiau vis dar puikios sportinės formos Nerijus Juška pademonstravo oro akrobatikos sugebėjimus ir kartu su Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro primabalerina Olga Konošenko interpretavo JAV roko grupės „Nirvana“ muziką. Susirinkusiuosius linksmino dainininkė Rūta Ščiogolevaitė, grupė „Pop Ladies“.

Vakarui pasiekus kulminaciją, menininkas Mindaugas Tendziagolskis didžiuliame ledo luite išdegino grožio klinikos simbolį, į viršų šovė įspūdingas pirotechnikos šou.

Poreikis didėja

„Grožio chirurgijos“ klinikos vadovas Jonas Staikūnas teigė, kad ši šventė – labai simboliška: „Prieš du metus prasidėjo atranka į kardinalių pokyčių televizijos projektą „Misija grožis“. Jo metu įsitikinome, kaip išvaizdos trūkumai svarbūs žmonių pasitikėjimui savimi ir gerai gyvenimo kokybei. Tai patvirtina nuolat augantis pacientų ir atliekamų operacijų skaičius“.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Praėjusiais metais Kauno klinikoje „Grožio chirurgija“ iš viso buvo atlikta 900 plastinių operacijų. Tai yra apie 90 proc. daugiau nei 2011 m. Beveik pusė visų operacijų (45 proc.) buvo atlikta iš užsienio atvykusiems svečiams. Didžiausią užsieniečių srautą sudaro Danijos, Norvegijos, Švedijos ir kitų Skandinavijos šalių gyventojai, tačiau labai dažnai grožio defektus Lietuvoje koreguoja grįžtantys emigrantai, įsikūrę Airijoje ar Didžiojoje Britanijoje. Po rekonstrukcijos 2009 m. įkurtos „Grožio klinikos“ plotas padidėjo nuo 200 iki 700 kv. metrų.

Trijų klinikos partnerių – J.Staikūno, V.Kaikario ir Kęstučio Maslausko (nuotr. apačioje) – pastebėjimu, populiariausios plastinės chirurgijos paslaugos yra pilvo sienelės plastika, krūtų, veido plastinės, skrandžio mažinimo operacijos, šypsenos korekcijos.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai