Grožio šventėje apsilankiusios moterys nepabūgo įsiamžinti su gyva gyvate

Inga Stumbrienė ir Asta Valentaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-01 20:29
Ketvirtadienio vakarą būrys žinomų žmonių ir kviestinė publika iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, rinkosi į vienintelį Pabaltyje „L'Oréal Paris“ ir „Balmain Paris“ lūpų dažų kolekcijos pristatymą. Suvienydami jėgas mados namai kvietė moteris iš visų trijų Baltijos šalių burtis kartu ir siuntė žinutę, jog grožis yra įvairus.

Renginio metu pristatytos trys kolekcijos linijos „Safari“, „Couture“ ir „Rock“, atspindinčios tris moterų gentis. „Safari“ linijos atspalviai įkvėpti nuotykių ir safario temų, atsikartojančių ir Oliverio Rousteingo aukštosios mados kolekcijose. „Couture“ žymi istorines „Balmain“ mados ištakas. Ryškūs šios linijos atspalviai skirti drąsioms moterims. Trečioji linija „Rock“ – ryški ir dramatiška. Visa kolekcija – tai dešimt atspalvių, kurie pasižymi kremine, matine tekstūra ir sodriomis spalvomis“, – pasakojo „L‘Oréal Paris“ produktų grupės vadovė Valerija Artemjeva

Naujieji lūpų dažai sudomino būrį grožiui neabejingų moterų. Kolekcija domėjosi Asta Valentaitė, Karolina Meschino, Ingrida Martinkėnaitė, Simona Burbaitė, Milita Daikerytė, Inga Stumbrienė ir kitos.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Vakaro metu svečiai išmėgino tris moterų gentis simbolizuojančias pramogas. Safari zonoje pozavo su tikra gyvate, Couture poilsio erdvėje išmėgino naujuosius lūpų dažus ir profesionalių visažistų pagalba kūrė naujus įvaizdžius, Rock erdvėje su 360 laipsnių kampu filmuojančia ir fotografuojančia kamera kūrė video asmenukes.

„Sukūrėme tris šeimas – tris moterų gentis. Kiekviena išsiskiria unikaliais atspalviais bei individualumu. Kiekviena Balmain moteris ras sau tobulai tinkantį atspalvį pagal savo gyvenimo būdą“, – kolekcijos idėją grindė Oliveris Rousteingas, „Balmain“ kūrybos direktorius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai