Grožio profesionalų patarimai, kurie suteiks jūsų veido odai švytėjimo

Justė Pinkevičienė/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-11 15:15
Atėjus vasarai norime apsaugoti savo odą, tačiau dažnai imamės netinkamų priemonių, kurios tik pablogina odos būklę. Svarbu nepamiršti, jog tik drausmė, savikontrolė ir kantrybė ugdo teisingus įpročius, kurie vėliau nereikalaus jokių papildomų pastangų, nes tai taps tiesiog gyvenimo būdo dalimi ir garantuos pastebimus rezultatus. Patarimais, kaip tų rezultatų pasiekti, dalijasi „Cosmoway“ akcininkė ir rinkodaros vadovė Justė Pinkevičienė.
  1. „NEPRIEKABIAUKIME“ PRIE VEIDO ODOS

Ar kada bandėte save stebėti, kaip dažnai dirbdamos prie kompiuterio ar gerdamos su drauge kavą, atrėmėte smakrą ranka? Arba nevalyvai pakrapštinėjote vieną kitą spuogelį, ar tiesiog delnais patapšnojate sau per smakrą? Stebėkime save, įspėkime savo drauges, šeimos narius, kad pastebėję jus,,priekabiaujant‘‘ prie veido jus būtinai sudrausmintų. Visiškai užtikrinti mūsų darbštuolių rankų higieną itin sudėtinga. Nors rankas ir plaunate reguliariai, jau vien prisilietus prie, pavyzdžiui, klaviatūros ar kavos puodelio, jomis nebepageidaujama liesti veido odos. Taigi, tikslas – išsaugoti odos švarą, neprovokuoti uždegiminių procesų (krapštinėjant spuogelius), be reikalo jos netampyti ir visaip kaip papildomai nedirginti. Palaukite malonių rytinių bei vakarinių prausimosi ritualų, kada jūsų rankos galės švelniais prisilietimais puoselėti jūsų veido odą.

      2. ARBATINIAI ŠAUKŠTELIAI ŠALDIKLYJE

Visada būkite pasiruošusios atgaivinti patinusius paakius. Gal per ilgai pamiegojote, visą naktį prasvajojote arba prieš miegą liejote ašaras dėl kino filmo siužeto? Ryte jauskitės ramios šaldiklyje, švariame indelyje laikydamos švarius metalinius (o gal sidabrinius) du arbatinius šaukštelius. Ryte, nuplovusios veidą, ant švarios odos palaikykite šaukštelių ,,pilvelius’’ ant paakių. Lengvas šaltukas jūsų akis pravers dar plačiau, paakių oda taps stangresnė ir išvengsite ne visada patogaus tiesiog užšaldytų ledukų naudojimo subtilumų (tekančio tirpstančio vandens ir pan.). Kai šaukštelis sušils, bus laikas tepti paakių kremą ir pasimėgauti skania arbata arba kava.

       3. PAMILTI ŠALTĄ VANDENĮ

Įpraskite veidą prausti šaltu vandeniu. Šaltas vanduo aktyvina kraujotaką, taigi gali turėti net lengvą stangrinimo efektą. Naudojant teisingai parinktas veido prausimosi priemones, galite būti užtikrintos, jog šaltas vanduo su priemone taip pat puikiai nupraus veido odos nešvarumus. Taigi, prausdamos veidą nesivadovaukite močiučių patarimais, kuriuos girdėjote plaunant indus, jog karštas vanduo geriau nuplaus riebalus. Karštas vanduo mūsų odai gali sukelti net stiprų sausinimo efektą, taigi, pamilkite vėsų ir net labai šaltą vandenį.

       4. „7 RANKŠLUOSTĖLIŲ ŽAIDIMAS“

Kad veido odą valyti reikia itin švelniai turbūt jau žinojote labai seniai. Grožio specialistai labai ilgai dalinosi rekomendacijomis, jog geriausias sprendimas – vienkartinės popierinės servetėlės. Švelniai valo, maksimaliai užtikrina valymo priemonės švarą naudojant tik kartą. Tai tikrai itin geras pasirinkimas, tačiau reikėtų galvoti ne tik apie žmonių, bet ir apie mūsų žemės grožį. Taigi, galite išmėginti „7 rankšluostėlių“ žaidimą. Pasiruoškite po vieną itin švelnaus pluošto mažutį rankšluostėlį kiekvienai savaitės dienai. Kiekvieną pirmadienį pradėkite tuštinti septynių rankšluostėlių komplektą, o savaitgaliais jį išskalbkite. Saugokite žemės grožį naudodami mažiau popieriaus ir vadovaudamosi teisingais odos valymo principais.

Naujausi straipsniai