Grožio procedūros ruošiantis vestuvėms: kokiomis ir kada kliautis?

Nuotakos makiažas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-05 12:43
Vestuvių šventę daugelis porų planuoja iš anksto ir išties atidžiai – kokia bus vieta, dekoracijos, meniu, kas fotografuos ir kokia muzika skambės. Nuotakos savo įvaizdžiui taip pat skiria daug dėmesio, tačiau tai, kaip ji atrodys ypatingą dieną, priklauso ne tik nuo suknelės ir makiažo, bet ir bendros savijautos, odos ir plaukų būklės.

Tinklaraščio „Neringos grožio patarimai“ autorė Neringa Šimkutė dalijasi patarimais, kokiomis grožio procedūromis verta kliautis artėjant vestuvėms. 

Taigi, ką daryti, kai iki vestuvių lieka...

12 mėnesių

Tokiu metu rekomenduojama pradėti ieškoti įkvėpimo ir įdomių detalių – naršyti, vartyti ir rinktis patinkančias makiažo, šukuosenų, įvaizdžių nuotraukas. Jūsų valia, kur tokios informacijos ieškosite – žurnaluose, žiūrėdamos TV laidas ar naršydamos internete. Jei dar nesinaudojate, galbūt verta susipažinti su nuostabių nuotraukų kupinu socialiniu tinklu „Pinterest“ ir ten kaupti jums patinkančias nuotraukas.  

Taip pat patariama apsilankyti pas kosmetologę, kuri rekomenduotų tinkamiausias veido odos priežiūros priemones, bei makiažo meistrę, kuri patartų, koks makiažas ar makiažo stilius jums tiktų labiausiai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jei iki to laiko veido odai skyrėte nepakankamai dėmesio, likus 12 mėnesių iki vestuvių reikia pradėti griežtai laikytis veido priežiūros režimo: odą valyti, drėkinti ir saugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio.

6 mėnesiai

Likus pusmečiui iki šventės vertėtų turėti preliminarią vestuvinio įvaizdžio viziją. Taip pat rekomenduojama išsirinkti makiažo bei šukuosenos meistrus ir užsisakyti bandomąsias grožio procedūras. Meistrą lengviausiai išsirinksite, jei vadovausitės dviem patarimais – kiek jums artimas jo ar jos darbų stilius ir patikimų žmonių, jau pasinaudojusių paslaugomis, rekomendacijos.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jei vestuvių dieną jums norisi atrodyti natūraliai ir gaiviai, nesirinkite tokios makiažo meistrės, kurios stipriausia pusė yra ryškūs, „sunkūs“, dūminiai makiažai, ir, atvirkščiai, jei norite itin ryškaus makiažo, tačiau dauguma pasirinktos meistrės darbų yra subtilūs ir švelnūs, darsyk pagalvokite, ar neverta paieškoti jums tinkamesnės. 

 

Vadovaujantis tokiais pat principais patariama rinktis ir plaukų stilistą. Likus maždaug pusmečiui iki vestuvių taip pat užsisakykite veido valymo bei kitas grožio procedūras (jei jums jų reikia). 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

3 mėnesiai 

Į veido odos priežiūros režimą rekomenduojama įtraukti ir odos šveitimą (namuose). Kartą ar du kartus per savaitę pašalinkite negyvas odos ląsteles, kad veidas taptų lygesnis ir skaistesnis. Gerti pakankamai vandens svarbu visada, tačiau artėjant vestuvėms žiūrėkite į tai atsakingiau – jei vestuvių dieną norite džiaugtis ne tik puikia savijauta, bet ir gražia oda, kasdien išgerkite maždaug 2 litrus paprasto vandens (jei mėgstate – su citrina).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

1 mėnuo 

Šiuo metu į kasdienę grožio rutiną verta įjungti dar vieną procedūrą – odos puoselėjimą kaukėmis. Bent kartą per savaitę patariama naudoti jums tinkančią drėkinančią, raminančią, valančią ar poras sutraukiančią kaukę.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

3 savaitės

Laikrodis ima tiksėti vis garsiau, tad šiuo metu rekomenduojama pasidaryti bandomąjį makiažą. Prieš eidamos pas makiažo meistrę išvakarėse būtinai nusišveiskite veido odą ir užsidėkite drėkinančią kaukę. Apsirenkite baltai arba tokios spalvos drabužiais, kokios dėvėsite šventės metu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Pasistenkite bandomąjį makiažą užsisakyti dieną, kad galėtumėte nusifotografuoti dienos šviesoje ir pamatyti, kaip iš tiesų atrodysite vestuvių dieną. Būtinai perspėkite meistrę, jei prieš vestuves planuojate purškiamo įdegio procedūrą.

Dar daugiau vestuvių šventei skirtų patarimų, paslaugų pristatymų ir stiliaus patarimų bus galima pasisemti parodoje „Mūsų vestuvės’16“. Šis renginys pakvies jau šį šeštadienį ir sekmadienį, vasario 6–7 dienomis.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai