Grožio procedūros, kurioms neatsispiria Holivudo žvaigždės – jau ir Lietuvoje

Lazerinės ir estetinės dermatologijos „Estetus klinika“ dermatologė
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2019-12-05 12:16
Šiandien lengvai galima pašalinti streso, išbalansuotos hormonų pusiausvyros, bemiegių naktų ir netinkamos mitybos pėdsakus veide, patobulinti ar atkurti prarastus jaunatviškus veido kontūrus ir net bruožus, taip pat panaikinti įvairius estetinius defektus, kurie kelia nemalonius jausmus ir yra pagrindinė nepasitikėjimo savimi priežastis.

Šiuolaikinė medicina, naujos kartos pažangūs technologiniai sprendimai, kurie yra taikomi „Estetus klinika“, atveria galimybes kiekvienam rūpintis savo sveikata ir išoriniu grožiu. Tik svarbu tinkamai susidėlioti prioritetus.

Puikiai žinome, kad norint išlaikyti sveiką ir sportišką kūną, reikia reguliariai sportuoti, tačiau ar žinome, ką reikia daryti, jei norime, jog vyktų natūralūs ląstelių atsinaujinimo procesai ir veido oda būtų skaisti ir elastinga, o kontūrai – jaunatviški? Ar tikrai žinome, kad pagrindinė daugelio jaunystės ir grožio paslaptis – nuolatinis ir nuoseklus „darbas“ su veido oda?

Šiandien daugeliui vis dar sunku nepasiklysti grožio procedūrų gausoje ir išsirinkti specialistą, kuriuo būtų galima besąlygiškai pasitikėti.

„Estetus klinika“ gydytoja dermatologė Aistė Beliauskienė.
„Estetus klinika“ gydytoja dermatologė Aistė Beliauskienė.

„Estetus klinika“ puoselėjamas holistinis požiūris į žmogų, todėl čia dirbančių grožio specialistų tikslas – žmogaus sveikata ir natūralumas. Todėl, atliekant įvairias estetines veido korekcijas, pirmiausia siekiama išsaugoti natūralius žmogaus bruožus. Profesionalūs grožio specialistai, gydytojai kiekvienam individualiai, pagal problemą, amžių, poreikius, siektinus rezultatus parenka ir rekomenduoja individualų gydymo, grožio planą. Tik turint asmeninį grožio specialistą ir laikantis jo sudaryto individualaus plano, galima pasiekti geriausių rezultatų.

Pasak „Estetus klinika“ gydytojos Aurelijos Juškienės, nėra amžiaus cenzo, kada galima pradėti koreguoti veido kontūrus, nes veido odos būklė dažnai priklauso nuo genetikos ir gyvenimo būdo.

Grožio klinikos „Estetus“ specialistė/ Organizatorių nuotr.
Grožio klinikos „Estetus“ specialistė/ Organizatorių nuotr.

„Kiekvieno paciento atvejis unikalus, todėl kiekvienam parenkamos tik tos procedūros, kurios tikrai bus efektyvios. Jei reikia tik atgaivinti veido odą ir sugrąžinti jai prarastą švytėjimą bei elastingumą, idealiai tinka mezoterapija, PRP terapija ar kitos procedūros. Vyresniems, arba tiems, kurie staigiai numeta svorio, neišvengiamai reikalingas veido kontūravimas. Tinkamai parinkus injekcinius užpildus ir profesionaliai atliekant procedūrą galima gauti gražų, estetiškai subtilų rezultatą.

Šiuo metu rinkoje gausu įvairių licencijuotų injekcinių užpildų, tačiau mes naudojame tik patikimus, ilgametę patirtį turinčių farmacinių kompanijų užpildus, kurie yra aukščiausios kokybės. Individualiai pritaikyta procedūra – atstato prarastus veido kontūrus – pakelia skruostus, suformuoja smakrą. Aukščiausias pilotažas ir didžiausias profesionalumas yra atlikti veido kontūravimo procedūras taip, kad būtų tik sugrąžintos prarastos formos, o ne pakeisti bruožai ar sukurtos „ančiuko“ lūpos. Visos korekcijos turi būti atliekamos taip subtiliai, kad plika akimi niekas jų nepastebėtų“, – sakė profesionali grožio specialistė.

„Estetus klinika“ ypač didelio pacientų dėmesio sulaukė revoliucinė naujiena – implantinis užpildas „Juvederm VOLUX“. Procedūros metu audinių užpildų mikroinjekcijomis modeliuojama veido apimtis, atstatomas buvęs veido tūris, iškeliamas veido kontūras ir suformuojama norima jo forma.

Grožio specialistai atskleidžia, kodėl kai kurie žmonės visada atrodo sveiki ir spindintys, „Estetus klinika“ siūlo didelę Lietuvoje grožio procedūrų įvairovę – klinikoje galima rasti daugelį Holivudo žvaigždžių pamėgtų grožio procedūrų.

„Estetus klinika“, turėdama profesionalią skirtingų sričių gydytojų komandą, didžiulį pasirinkimą šiuo metu pasaulyje populiariausių grožio injekcijų, procedūrų, inovatyviausius naujos kartos lazerius, aparatus bei kitas priemones gali savo klientams pasiūlyti geriausius procedūrų derinius. Čia dirbančių grožio specialistų patirtis rodo, kad efektyviausias rezultatas gaunamas tarpusavyje derinant kelias procedūras, ypač efektyvu derinti injekcinį veido kontūravimą su lazerinėmis veido stangrinimo, atjauninimo procedūromis.

„Estetus klinika“ šiuo metu geidžiamiausių grožio procedūrų viršūnėje, kaip ir pasaulyje, yra procedūra „Secret RF“. Tai mikroadatinis atjauninimas, atliekamas radijo dažnio energija, kurį jau seniai pamėgo Holivudo žvaigždės, o pasaulinio lygio grožio industrijos kongresuose tik ir kalbama apie šią procedūrą. Švytinčia ir elastinga veido oda džiaugiasi ir nuolatiniai „Estetus klinika“ pacientai, tarp kurių yra nemažai garsių pramogų pasaulio atstovų, menininkų.

Frakcinis veido odos atjauninimas naujausiu Lietuvoje frakciniu CO2 lazeriu kardinaliai gali pakeisti veido odos būklę. Lazerinės dermatologijos procedūros metu, be jokių intervencijų, veido odos struktūra atnaujinama 2-4 metams.

Patyrę „Estetus klinika“ gydytojai, dermatologai, grožio specialistai, kurie nuo pat klinikos atidarymo, žengia koja kojon su naujovėmis, nuolat mokosi ir kelią savo kvalifikaciją, kad galėtų geriausiai rūpintis savo pacientų sveikata ir grožiu, kviečia tiek esamus, tiek naujus pacientus atvykti ir išbandyti naujausias veido odos jauninimo procedūras.

Mus rasite:
 
Tvirtovės al. 18, Kaunas
+370 63011177
 
Pamėnkalnio g. 25, Vilnius
+370 69071111
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.
Temos:
Grožis

Naujausi straipsniai