Grožio popietės metu aktorė Valda Bičkutė atskleidė, kokio gražiausio komplimento yra sulaukusi

Popietės akimirkos / Žmonės.lt fotomontažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienio popietę į sostinės viešbutį „Kempinski Hotel Cathedral Square“ rinkosi grožio naujovėms neabejingi žinomi žmonės: mados žinovas Eugenijus Skerstonas, išskirtinių papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė, aktorė Aurelija Tamulytė, plaukų stilistė Rūta Morozovienė, fotografė Elly Jurelly, verslininkė Nora Lapinskienė, makiažo specialistė Rūta Sinkevičiūtė.

Renginio metu buvo paminėtas prancūzų vadinamosios aukštosios mados kosmetikos prekės ženklo „Biologique Recherche“ dviejų metų gimtadienis Lietuvoje bei naujos klinikos atidarymas Vilniuje. Specialiai į šį renginį atvyko kompanijos prezidentas Rupertas Schmidas.

Grožio popietės metu vilnietėms buvo pristatytos dvi kompanijos „Biologique Recherche“ naujienos – veido kremas, kovojantis prieš senėjimą bei paakių sričiai skirta kaukė, lyginanti odą ir mažinanti paburkimus.

„Dėl itin aukštos kokybės ekstraktų, koncentracijos, preciziško gamybos proceso ir griežtai nustatytų sudėties formulių „Biologique Recherche“ neretai vadinama medicinine kosmetika arba alternatyva plastinės chirurgijai bei injekcijoms“, – sakė R. Schmidas.

Prancūziška dvasia alsuojančio renginio metu grojo akordeonistė Gintarė Kaminskė. Grožio popietę vedė ką tik gimtadienį atšventusi žinoma aktorė Valda Bičkutė, įsitikinusi, jog moters grožis visų pirma sklinda iš jos vidaus.

„Kiekvienoje moteryje gyvena grožio stebuklas ir jis būtinai atsiveria, jei yra puoselėjamas su meile ir pagarba“, – sakė kriminalinės komedijos „Melagės“ žvaigždė.

V. Bičkutė mano, jog gerą vidinę savijautą padeda išlaikyti rūpinimasis savo kūnu.

„Moteriai mylėti savo kūną, grožį, kurį jai dovanojo Kūrėjas, mano manymu, yra ne tik malonumas, bet ir savotiška pareiga“, – sakė garsi aktorė.

Žinoma moteris sakė nesanti itin dažna grožio centrų lankytoja, tačiau bent kartą per mėnesį pasilepina odą tausojančia grožio procedūra pas profesionalią kosmetologę, taip pat mėgstanti masažus. Kartais Valda netgi juokauja, kad masažas, tai – jos mėgstamiausia sporto rūšis.

Kalbėdama apie savo kasdienius grožio ritualus, aktorė sako, kad paprastai rytais ant švariai nuprausto veido tepasi priemonę su SPF filtrais, nes itin tausoja baltą odą. Kadangi dar nėra įpratusi gerti daug vandens, naudoja stipriai odą drėkinančias grožio priemones.

Grožio popietės akimirkos / Organizatorių nuotr.

„Vakarais mėgstu pasidaryti lengvą veido masažą, odą patepti drėkinamuoju serumu. Na, o pats būtiniausias mano grožio ritualas – niekur neskubėti! Kai tik pagaunu save bėgančią, lekiančią, iš karto lėtinu tempą, sustoju, giliai pakvėpuoju, grįžtu į normalią būseną ir toliau keliauju minkštu neskubiu žingsniu. Savijauta ir išvaizda pasikeičia iš karto! Atsipalaidavusiame kūne ima tekėti švelni malonumo energija“, – savo mintimis apie grožį ir harmoningą energiją dalijosi aktorė.

Įdomu, ar grožis aktorei padeda gauti išsvajotą vaidmenį? O gal atvirkščiai sudėtingo charakterio personažų vaidmenys gražuolėms „netinka prie veido“?

„Grožio pajautimas – labai individualus dalykas. Profesionali aktorė nesiekia būti gražuole, didžiausias artistės turtas – gebėjimas transformuotis. Reikalui esant tapti bjauriuoju ančiuku arba grakščia gulbe – štai meistriškumas. Žinoma, kurti skirtingus personažus padeda grimas“, – samprotavo V.Bičkutė.

„Ypatingas moteriškumas, nuostabios lūpos, išraiškingos akys, kūno linijos, grakštumas, erotiškumas, švelnumas, elegancija, šypsena... , – šių ir kitų komplimentų aktorė yra sulaukusi dėl savo grožio. - Norėčiau pagirti Lietuvos vyrus - jie itin dosnūs komplimentų! Nuolat sulaukiu žinučių su gražiausiais žodžiais! Be galo malonu priimti tokį pagarbų dėmesį. Na, o gražiausias komplimentas turbūt buvo dovanų gautas mano portretas, kurį dovanotojas pavadino „švelnumo ikona“.

Grožio popietės akimirkos (32 nuotr.)
+26
Skaitykite daugiau