Grožio piknike žinomi kauniečiai aptarė maratono rezultatus

Vasariškas piknikas Kaune
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-10 09:59
Po praūžusio maratono prie Kauno pilies grožio prekių profesionalams tinklas „Cascada“ surengė vasarišką pikniką. Aptarti maratono rezultatų ir pasidomėti grožio naujovėmis nepraleido progos šokėja Eglė Staleckaitė su dukrele, plaukų meistras Karolis Murauskas, šokėjai Gintarė ir Tomas Slausgalviai su dukrelėmis, dailininkė Gintė Ramutytė, tituluota Kauno ponia Beta Rumšienė su dukra bei kiti.
„Cascada“ kolektyvas drauge su lojaliausiais klientais jau penktąjį kartą dalyvauja Kauno maratone ir su kasmet vis didesne komada. Šįmet buvo suformuotos dvi bėgikų komandos: „Saphira“ ir „Miss Kay“. Pirmosios komandos šūkis: „Nors aš ir bėgu lėtai, užtat mano plaukai gražūs“, kadangi šio prekės ženklo produktai su Negyvosios jūros mineralais skirti būtent plaukų priežiūrai. „Miss Kay“ komanda skirta jaunimui nes atstovauja jauno amžiaus panelėms skirtus aromatus.

„Kasmet dalyvaujame Kauno maratone, siekdami sustiprinti ryšį tarp klientų ir kolektyvo, drauge praleisti laiką sportiškai ir gryname lauke“, – po renginio sakė „Cascada“ projektų vadybininkė Svetlana Naturjeva.

Vasariškas piknikas Kaune / Linos Kasper nuotr.
Vasariškas piknikas Kaune / Linos Kasper nuotr.
„Kauno maratonas mane visada intrigavo. Smagu žiūrėti kaip tūkstantinė minia susivienija ir drauge bėga. Visi būna kaip šeima, kaip vienas kumštis, – po renginio įspūdžiais dalijosi žinomas plaukų meistras Karolis Murauskas. – Pasižadu kitais metais ir pats stovėsiu prie starto linijos ir drauge bėgsiu su šia didele sportiška šeima“. Karolis prisipažino kad šįmet pasiruošti maratonui nespėjęs dėl laiko stokos. Šypsodamasis vyras sakė, kad daugiausiai jam tenka bėgioti ant bėgimo takelio sporto klube. „Nesiekiu susikurti atleto įvaizdžio, sportuoju dėl sveikatos ir grožio. Nes mano darbas yra stovimas ir tikrai varginantis, tad reikia tvirtinti visus kūno raumenis: užsiėmimai sporto salėje man tikrai padeda“, – teigė K. Murauskas.
Vasariškas piknikas Kaune / Linos Kasper nuotr.
Vasariškas piknikas Kaune / Linos Kasper nuotr.

Žinoma šokėja ir trenerė Eglė Staleckaitė maratone šįmet dalyvavo pirmą kartą ir bėgo net 21 km distanciją. „Man tai buvo tikras iššūkis. Draugai žino, kad mane visuomet traukė ir viliojo padaryti tai, kas, regis, yra neįmanoma“, – įveikusi šią distanciją šypsojosi Eglė. Apsilankiusi „Cascada“ grožio prekių salelėje, šokėja sakė, kad nuo pat ankstyvos jaunystės itin rūpinosi savo plaukų grožiu ir priežiūra. E. Staleckaitė sakė, kad ne vieną itin vertingą grožio patarimą yra gavusi iš savo močiutės. „Draugai eidami manęs sveikinti kokia nors proga net neklausia, ką man padovanoti. Jie žino, kad man visuomet įdomu išbandyti kokią nors naują plaukų priežiūros priemonę“, – šypsojosi greitai dviejų metukų sulauksiančios Vakarės mama, neatmetanti galimybės po kelių metų su dukrele bėgti mamyčių su vaikučiais trasoje.

Vasariškas piknikas Kaune
Vasariškas piknikas Kaune

Grožio renginyje apsilankė ir žinomų šokėjų bei trenerių pora Gintarė ir Tomas Slausgalviai su dukrelėmis. Tomas pirmą kartą dalyvavo Kauno maratone, kaip ir E. Staleckaitė bėgo 21 km distanciją. Per savo dviejų metų bėgimo patirtį jam trečią kartą teko bėgti tokią distanciją, šokėjui dažniau tenka dalyvauti triatlono varžybose. „Manome, kad Kauno maratonas yra puikus renginys, kuris suburia visus aktyvius miestiečius bei miesto svečius. Patys esame kauniečiai, tad stengiamės sudalyvauti visuose šauniuose renginiuose. Sportas mūsų šeimai yra tikrai nesvetimas. 

Prieš daug metų, kai aktyviai ruošdavomės sportinių šokių varžyboms, bėgioti tekdavo per sukąstus dantis“, – šypsojosi G. Slausgalvienė. – Dabar bėgimas teikia kur kas daugiau malonumo. Tai puiki galimybė išjudinti savo kūną ir prasivalyti mintis nuo rūpesčių“. Su dukrelėmis Slausgalvių šeimai jau yra tekę kelis sykius dalyvauti tėvelių su vaikučiais bėgime. „Mūsų dukrelėms tai labai patinka. Šiais metais praleidome šeimų bėgimą, bet kitais metais būtinai jame sudalyvausime!“, – tikino G. Slausgalvienė.

Naujausi straipsniai