Grožio patarimai, kad vasara būtų gera

Moteris / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-22 15:34
Pasisveikinkime su mėgstamiausiu metų sezonu, juk kai temperatūra pakyla, kiekviena diena tampa tarsi šventė. Tačiau kaip bebūtų, didelis karštis gali tapti iššūkiu mūsų visai grožio rutinai. „Douglas“ dalijasi patarimais, kurie pavers vasarą nerūpestingu ir gražiu laikotarpiu.

Vanduo ir drėkinimas

Kad oda būtų gaivi ir švelniai rausva, svarbu nuolatos palaikyti tinkamą drėgmės kiekį ir juo aprūpinti visą kūną. Ekspertai rekomenduoja išgerti apie 2–2,5 litro per dieną (ir į tai neįeina jokie vaisvandeniai). Taip pat geriau gerti šiltą mėtų arbatą, kai kieme yra labai aukšta temperatūra, nes mūsų kūnas užtrunka ilgiau, kol perdirba šaltus ar ledinius gėrimus.

Beveik visi odos tipai reikalauja švelnesnių ir lengvesnių kosmetikos priemonių nei žiemą.

Kalbant apie odos tekstūrą, beveik visi odos tipai reikalauja švelnesnių ir lengvesnių kosmetikos priemonių nei žiemą. Dušo prausikliai ir geliai su alaviju, bambuku, citrina ir mėta padės kūnui reguliuoti temperatūrą ir atsilaikyti prieš karštį. Geriausia naudoti priemone ištepant kaklą ir leisti vandens srovei padaryti visą gaivinamąjį darbą.

Vietoje riebių ir maitinamųjų kremų vasarą geriau rinktis gaivius purškiklius, kad odos drėgmė būtų išlaikyta. Šiuose produktuose yra daugiau vandens nei kremuose ar sviestuose, todėl jie padeda mūsų kūnui geriau išlaikyti drėgmę ir nesukuria nereikalingo lipnumo jausmo.

Apsauga nuo saulės

Praleidžiant lauke vis daugiau laiko, labai svarbu pasirūpinti ir tinkama apsauga nuo kenksmingų saulės spindulių. Ultravioletiniai spinduliai ne tik gali nudeginti odą, bet taip pat labai šiurkščiai žeidžia odos ląsteles, net jeigu tai nepastebima akimi. Tinkama apsauga nuo saulės yra pirmas ir svarbiausias žingsnis, neleidžiantis odai greičiau pasenti. Priemonės nuo saulės apsaugo odą nuo nereikalingų dėmelių, priešlaikinio senėjimo, o svarbiausia – nuo odos vėžio. Šiame etape galioja ta pati taisyklė – jokio riebaus ar maitinamojo kremo, tik švelnus ir drėkinamas pagrindas, kuris puikiai tiks šalia apsauginių kremų nuo saulės. Geriausia rinktis kremą, su ne mažiau nei 30 SPF. Svarbu ir tai, kad produktas, kurį naudoji, apsaugotų ir nuo UVA ir UVB spinduliuočių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tobulas makiažas

Kita svarbi problema, su kuria vasarą susiduria dauguma moterų – nubėgęs ar trumpai išliekantis makiažas. Svarbiausia taisyklė – naudoti kiek įmanoma mažiau makiažo ir leisti odai kvėpuoti, o ir prakaituoti taip pat.

Mes, moterys, žinome, kad būna tokių dienų, kai norisi daugiau spalvos – ar tai būtų pasimatymas, ar svarbus susitikimas, ar tiesiog šiandien norime atrodyti gražesnės. Matiniai ir poras paslepiantys pagrindai padės makiažui išlikti vietoje, o toniniai drėkikliai ar lengvi BB kremai tinkamai padengs veido odą. Kaip alternatyvą galima sumaišyti kelis lašus makiažo pagrindo su veido drėkikliu ar kremu nuo saulės.

Kreminiai akių šešėliai puikiai tiks karštuoju laikotarpiu, nes juos lengva paskirstyti tolygiai, o ir išlieka ilgiau. Dar vienas geras dalykas, padėsiantis ilgiau išlaikyti makiažą, tai fiksuojamieji makiažo purškikliai. Jie puikiai apsaugo odą nuo papildomo ir nereikalingo riebalavimosi.

Dėmesys plaukams

Didelis karštis ir nuolatinės maudynės dažnai išvargina ir rūpintis plaukais tampa ypatingai sunku. Pirmas būdas, kuris padės lengviau rūpintis plaukais, tai juos paprasčiausiai supinti, taip jie nelįs į veidą ir visada bus savo vietoje. Klasikinė prancūziška pynė visada atrodo nepriekaištingai ir elegantiškai, o štai eglutės pynė leis atskleisti savo meniškąją pusę.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai