Grožio pamokėlė: vakarinis makiažas

Grožio pamokėlė: kontūravimas / Redakcijos archyv.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-26 11:00
Vakarinis makiažas, nepriklausomai nuo to kur keliaujate – į kavinę, klubą, restoraną, vestuves ar gimtadienį, turi kuo ilgiau išsilaikyti toks, kokį jį pasidarėte, todėl būkite itin kruopščios.

Pirmiausia švarų ir sausą veidą padenkite makiažo pagrindu, kurio dėka tolygiau paskirstoma kreminė pudra ir kosmetikos priemonės lieka vietoje. Tada padenkite kremine ar kompaktine pudra. Prieš naudodama šešėlius, akių vokus, taip pat patepkite specialiu pagrindu, kuris neleis šešėliams nubirti ant skruostų ar sukristi į vokų raukšleles.

Prieš naudodama šešėlius, akių vokus, patepkite specialiu pagrindu, kuris neleis šešėliams nubirti ant skruostų ar sukristi į vokų raukšleles

„Darantis vakarinį makiažą, būtina suformuoti ir šiek tiek paryškinti antakius, juoda ar kitos norimos spalvos priemone pravesti akių kontūrą, šešėliais pagilinti ir išdidinti akis. Jei lūpas dažote ryškia, sodria spalva, nepamirškite ir lūpų kontūro pieštuko (jei tepsite tik blizgį, jis nebūtinas). Kontūravimas kiek tamsesnėmis priemonėmis nei dieną – taip pat būtinas“, – sako A. Malakauskienė.

Vizažo meistrė pabrėžia, kad vakarinis makiažas turi būti ryškesnis nei dieninis, nes sutemus ar patalpose, kur nėra skaisčios saulės šviesos, atrodome 30 proc. blankiau nei dieną. „Aukso viduriuko reikėtų ieškoti keliaujant į vestuves, kurios vyksta ir dieną, ir naktį, tačiau ir šiuo atveju reikia pasidažyti ryškiau“, – sako ji.

Derinkite spalvas

„Visuomet pirmiau apsirenkite ir tik tada darykitės makiažą, taip matysite, ar pasirinktos spalvos dera tarpusavyje, – sako vizažistė. – Taip pat reikia, kad akių makiažas derėtų su lūpomis. Jei dažotės rudais, auksiniais šešėliais, tiks raudonas lūpdažis, jei mėlynais – geriau tiks rausvi, rusvi, avietiniai atspalviai, jei žaliais – rinkitės persikinius. Dažydamosi klasikiniais juodų-pilkų ar rudų-kreminių šešėlių atspalviais, galite priderinti beveik bet kokios spalvos lūpdažį.“

Graži nuotraukose

Pasitaiko, kad gyvai atrodome puikiai, o štai nuotraukose išvystas rezultatas nuvilia. Vizažo meistrė atskleidžia, kad norint gražiai atrodyti nuotraukose, reikia labai atsargiai elgtis su blizgiomis priemonėmis. „Gražiausiai nuotraukose atrodo matinis veidas. Taip pat pernelyg nenutamsinkite antakių, nes atrodysite labai griežta ar net pyktelėjusi.

Jei lūpas dažotės ryškia ar tamsia spalva, labai tiksliai apveskite kontūrus ir prieš fotografuojantis, darsyk pasitaisykite – nuotraukose labai ryškia matosi visos klaidelės“, – pastebi profesionalė.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai