Grožio pamokėlė: kaip paryškinti antakius

Grožio pamokėlė: kontūravimas / Redakcijos archyv.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-12 11:00
Teisingai suformuoti ir paryškinti antakiai vizualiai padidina akis ir suteikia žvilgsniui išraiškingumo. Anot vizažo meistrės Aušros Malakauskienės, tinkamai pagražinus antakius, akims pakaks blakstienų tušo ir atrodysite nepriekaištingai. Pasimokykime, kaip tai daryti.

Formuojant antakius svarbiausia aklai nesivaikyti madų ir atsižvelgti į individualius bruožus. Antakio pradžia turi būti ten, kur jūsų nosies nugarėlė pradeda linkti. Tiesi linija nuo jūsų apatinio nosies kampelio per akies vyzdį rodo, kur aukščiausia antakio linkio vieta, o tiesi linija nuo apatinio nosies kampuko per akies kraštą žymi vietą, kurioje baigiasi antakis.

Pernelyg nesiaurinkite ir kosmetikos priemonėmis nepieškite nenatūraliai ryškių bei storų antakių – tokie sendina bei atkreipia per daug dėmesio. Formuojant antakius, svarbiausia paryškinti jūsų natūralią antakių liniją, o ne sukurti naują.

Antakius pešiokite ryškiai apšviestoje patalpoje. Jeigu kamuoja skausmas, kelias minutės palaikykite prie jų šiltu vandeniu suvilgytus vatos diskelius. Plaukelius rauti reikia traukiant žemyn ir nepamirškite ne tik po, bet ir virš antakio esančių plaukelių.

Norėdamos, kad antakiai neprarastų savo vešlumo, tepkite juos ricinos, varnalėšų aliejais, valgykite maisto produktų, kuriuose gausu baltymų, mineralų, vitaminų.

Patariama antakius reguliariai masažuoti ir šukuoti specialiomis šukelėmis: iš pradžių prieš plaukų augimą, o po to – paplaukiui. Tai padės suaktyvinti kraujotaką į plaukų svogūnėlius ir skatins jų augimą.

Vakare valydamosi makiažą, neužmirškite ir antakių, kadangi per dieną ant jų nusėda krūvos bakterijų, nešvarumų ir dulkių.

Antakiams ryškinti naudokite specialias priemones – antakių pieštuką ir antakių tušą.

Turinio kontrolė – redakcijos rankose, projekto partneris tik inicijuoja ar palaiko temos viešinimą
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai