Grožio miegas kasnakt. Auksinė taisyklė norinčioms turėti porcelianinę odą

Laidos „Labanakt, gražuole!“ herojės / Partnerio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-18 00:00
Turbūt ne paslaptis, kad gerai išsimiegojusios būname žvalesnės ir puikiai nusiteikusios. Miegas reikalingas ir mūsų odai, nes būtent naktį vyksta svarbiausi odos atsinaujinimo procesai. Pusiau juokais tariant, naktį mes jaunėjame. Ir aišku kodėl: naktį odos ląstelės atsinaujina, atsipalaiduoja mimikos raumenys, oda stangrėja, išsilygina ir maksimaliai sugeria naudingąsias vakaro grožio priemonių medžiagas.

Tačiau ar visos žinome, kaip paversti miegą savo grožio paslaptimi? Odos priežiūros specialistė Monika Laukinaitytė vardija visus vakaro grožio ritualo žingsnius, padėsiančius turėti sveiką ir švytinčią odą.

Makiažo nuvalymas. Tai – viena svarbiausių procedūrų. Reikėtų pabrėžti, kad tam jokiu būdu netinka muilas, kuris pernelyg pažeidžia natūralią apsaugą, sausina odą ir keičia jos pH. Atsižvelgus į jūsų odos tipą, reikėtų naudoti specialius prausiklius, kurie pašalina nešvarumus, nuvalo makiažą, tirpdo riebalus, bet nepažeidžia odos vientisumo. Yra sukurta daugybė įvairių veido prausimo priemonių: DIEGO DALLA PALMA PRO detoksikuojančios valomosios putos, DR. GRANDEL valomasis pienelis CLEANSING MILK, ALMA K gaivinamoji šveičiamoji priemonė veidui, ALMA K valomasis veido gelis ar netgi visas ESSENTIAL veido valymo rinkinys.
Tonizavimas. Dažnai į toniką tiesiog numojame ranka. Ne iš tingėjimo – veikiau dėl nežinojimo, kam jis iš tiesų skirtas. Kitaip negu kartais esame linkusios manyti, tonikas visai nėra skirtas pašalinti valiklio likučius, užkimšti poras ar graužti jūsų švelnią odą! Tikroji toniko paskirtis – atkurti normalų pH ir paruošti odą kitoms kosmetinėms priemonėms. O kad tonikas dar ir gaivintų, rekomenduojame rinktis DIEGO DALLA PALMA PRO gaivinamajį toniką.
Paakių kremas. Rūpintis paakiais reikėtų pradėti sulaukus dvidešimties, tačiau jaunos merginos ir brandžios moters paakių priežiūra turėtų skirtis. Be to, priemones reikėtų rinktis atsižvelgus ne tik į amžių, bet ir į paakių zonos būklę. Nors paakių kremas – gan intymus dalykas, rinktis tikrai yra iš ko: nuo nuovargį šalinančios DR. GRANDEL paakių priemonės su rutuliniu aplikatoriumi ar FILORGA akių kontūrų kremo iki DR. GRANDEL prabangaus, koncentruoto akių srities kremo.
Odos serumas. Serumuose būna itin stiprių veikliųjų medžiagų, kurios daro didžiausią poveikį odai. Be to, serumai pasižymi lengva tekstūra, todėl oda juos greitai pasisavina ir gali priimti kitas priemones.
Veido kremas. Kadangi pagrindinė naktinio kremo funkcija yra maitinamoji, o maitinamųjų medžiagų molekulės yra didelės ir negreitai susigeria į odą, naktis – palankiausias metas palepinti odą vitaminais, mikroelementais, amino rūgštimis ir viskuo, ko jai trūksta. Naktinių kremų pasirinkimas – išties didelis: nuo prabangesnio FILORGA stangrinamojo naktinio kremo iki šiek tiek paprastesnio, bet taip pat veiksmingo UMIS MED veido priežiūros kremo.
Kaklo ir dekoltė priežiūra. Kaklo oda – ypač jautri zona, kuri gali greitai prarasti stangrumą, todėl ja itin svarbu pasirūpinti. Vakare kaklo ir dekoltė sritį galite patepti veido kremo pertekliumi.
Lūpų priežiūra. Prieš miegą rekomenduojame pamaitinti ir sudrėkinti lūpas, o retkarčiais – užsidėti MASQUE BAR gelines lūpų pagalvėles.

Tad nepamirškite kas vakarą skirti laiko sau – tegu vakaro ritualas taps jūsų mažyte paslaptimi, kuri padės išsaugoti sveiką ir gražią odą bei puikią savijautą. Daugiau patarimų, kaip prižiūrėti veido odą vakarais, išgirsite bei daug linksmų nutikimų ir žaidimų išvysite naujoje pramoginėje EUROVAISTINĖS INTERNETE laidoje LABANAKT, GRAŽUOLE!. O jūsų veido odai tinkamų ir naudingų produktų ieškokite www.eurovaistine.lt skiltyje LABANAKT, GRAŽUOLE! 

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai