Grožio konkurse Lietuvai atstovaujanti Patricija Belousova japonus žavi elegancija ir pribloškiančiomis suknelėmis

Patricija Belousova dalyvauja grožio konkurse „Miss International“ / Asmenininio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-31 21:04
Tarptautiniame grožio konkurse „Miss International“ Lietuvai atstovaujanti Patricija Belousova neslepia – pirmosios dienos Tokijuje jai tikrai buvo sunkios. Vis dėlto lietuvė pamažu apsipranta su įtemptu konkursančių gyvenimo ritmu.

Gerai jaustis merginai leidžia ne tik kruopščiai suplanuota dienotvarkė, bet ir Lietuvoje preciziškai „sudėlioti“ jos įvaizdžiai. Stilistė Asta Valentaitė Patricijai parinko tokių Lietuvos dizainerių kaip Juozas Statkevičius, Robertas Kalinkinas, Egidijus Rainys ir Eglė Modzeliauskienė kurtas sukneles.

„Jaučiuosi pastebima, nes kiekvienas įvaizdis kruopščiai apgalvotas ir yra ypatingas. Tai pastebi organizatoriai, mūsų kuratoriai, koordinatoriai.

Maloniausia turbūt kasdien sulaukti komplimentų iš „Miss International 2016”. Ji giria kiekvieną mano įvaizdį, šukuoseną, batus, klausinėja dizainerių vardų“, – sakė Patricija ir pasidžiaugė, kad viena iš organizatorių ją laiko elegantiškiausia ir fotogeniškiausia iš visų konkurso dalyvių.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

Vos po kelias valandas per parą mieganti Patricija apgyvendinta viename kambaryje su gražuole iš Baltarusijos. Kaimyninių šalių gyventojos jau puikiai susibendravo.

„Mūsų kambarys – visai mažas, panašus į teatro ar kinostudijos kostiuminę, nes visur kabo suknelės. Mano spintoje tilpo tik Juozo Statkevičiaus ir Eglės Modzeliauskienės suknelės“, – pasakojo P.Belousova.

Dizainerių sukneles Patricija pademonstruoja per šventines vakarienes. Tokių jau buvo trys: per susipažinimo vakarienę Patricija puošėsi juoda R.Kalinkino suknele su perregimo audinio detalėmis, kitą kartą lietuvė pasidabino violetine E.Rainio suknele, o per trečiąją vakarienę mergina prikaustė visų žvilgsnius raudona E.Rainio suknele.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

Tam, kad vakarienės metu atrodytų pribloškiamai, Patricija turi kaip reikiant pasistengti. Pasidažyti, susišukuoti ir persirengti merginoms skiriama vos 15 minučių. Per šį laiką reikia susiruošti taip, kad būtų galima pozuoti būriui fotografų, laukiančių konkursančių.

„Niekada negalvojau, kad per 15 minučių įmanoma susiruošti. Pasirodo, tai visai realu!“ – atradimu džiaugėsi Patricija.

Tik neapsigaukite! Prabanga ir meistrų paruošti delikatesai nelydi gražuolių kiekviename žingsnyje. Pasak Patricijos, pasiseka, jei vakarienė yra numatyti restorane. Tuomet galima paskanauti visaverčio maisto. Tačiau tenka gražuolėms valgyti ir autobuse – čia jų laukia tik sumuštiniai arba mėsainiai. Vegetarei Patricijai tai nėra tinkamas variantas, todėl tomis dienomis ji vakarienei suvalgo tik linų sėmenų duoniukų „Omegaful“.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

Merginų dienotvarkė yra griežtai sustyguota, todėl jos spėja daug nuveikti. Patricija net stebisi, kaip viską įmanoma suspėti per vieną dieną. Japonai mėgsta, kad viskas vyktų tiksliai, numatytu laiku, todėl nenuostabu, jog konkursantėms taip pat buvo iškelti reikalavimai. Gražuolėms buvo nurodyta reklamuoti konkurso rėmėjus, pasirodyti ne numatytu laiku, o penkios minutės iki jo. Taip pat Patricija pasirašė dokumentą, jog visą laiką šypsosis ir mos kameroms, visur vaikščios su konkursine juosta. Ją nusiimti leidžiama tik viešbučio kambaryje. Gražuolėms griežtai draudžiama susitikti ne tik su draugais, bet ir artimaisiais.

Taisyklės griežtos, bet Patricija grožio konkursuose ne naujokė. Mergina stengiasi iš tokių renginių pasiimti viską, kas geriausia.

„Nors šalyje šiuo metu drėgna ir šalta, japonai labai šilti žmonės. Aš jaučiu jų širdžių šilumą ir atsidavimą mums“, – patikino Patricija.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai